2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

KITA

kita info lt

Festivalio dalyviams yra skirtos dvi transporto aikštelės. PIRMA yra festivalio teritorijoje, ji yra mokama, aptverta, tamsiu paros metu iš dalies apšviesta. Už vietą joje reikia mokėti vienkartinį mokestį, nesvarbu, kiek stovėsit:

Motociklas: 10 EUR
Automobilis: 20 EUR
Kemperis: 25 EUR

ANTRA transporto aikštelė yra nutolusi nuo festivalio teritorijos (400 m). Ji yra nemokama.
Autobusams yra skirta atskira parkavimo aikštelė. Ji yra nemokama. 
Motociklams skirta erdvė PIRMOJE aikštelėje.

Bilietai su nuolaidomis

Anykščių rajono gyventojams: informacija vėliau
Neįgaliesiems: 35 EUR.  Privaloma pateikti asmens neįgalumą patvirtinantį dokumentą.
Vaikams iki 12 metų: nemokamai. Kartais gali prireikti pateikti amžių patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba moksleivio pažymėjimą). Privaloma, kad vaiką iki 16 metų (imtinai) lydėtų suaugęs žmogus (nebūtinai tėvai). Lydinčiajam nuolaida netaikoma.

Visi bilietai su nuolaidomis įsigyjami tik festivalio dienomis prie įėjimo. Norint įsigyti bilietus su nuolaida, būtina turėti atitinkamus dokumentus: asmens dokumentą, moksleivio, neįgaliojo pažymėjimą, gyvenamos vietos deklaraciją.

Anykštėno bilietą gali įsigyti:

  • Moksleiviai, pateikę galiojantį moksleivio pažymėjimą, išduotą 2018/2019 metais (Jono Biliūno gimnazija, Antano Vienuolio gimnazija, Antano Baranausko vidurinė mokykla ir Anykščių technologijos mokykla). Bilietą bus galima įsigyti tik asmeniškai ir tik vieną bilietą!
  • Suaugusieji, pateikę pažymą apie Anykščiuose ar Anykščių rajone deklaruotą gyvenamąją vietą bei pažymą patvirtinantį asmens dokumentą (pasas arba ID kortelė).

Pažymas, apie deklaruotą gyvenamąją vietą, Anykščių rajono savivaldybėje išduoda Civilinės metrikacijos skyrius (Vilniaus g. 36, Anykščiai). Anykščių rajono gyventojams, kaip ir anksčiau, tokios pažymos išduodamos seniūnijose. Pažymos išduodamos nemokamai pagal asmens pateiktą raštišką prašymą ir savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.