Anykščiai 2018 liepos 12-15
Bilietai

Masinė Hipnozė

masine hipnoze panorama 2018

Masinė Hipnozė – interaktyvi Devilstone menų scena: ekspozicijos, performansai, workshopai

Devilstone menų scenoje Masinė Hipnozė kasmet įrengiama vis naujų menininkų darbų ekspozicija, o jos fone vyksta atviri workshopai, performansai, menininkų inicijuojamos instaliacijos. Į šią spalvingą festivalio zoną kviečiami įsitraukti visi, kas nebijo spalvų, ką festivalio metu pagauna įkvėpimas, kas ieško erdvės saviraiškai ar Devilstone‘iškos vizualinės estetikos.

Masinės Hipnozės parodoje eksponuojami nepopuliarūs, keisti, nepatogūs, gluminantys, intriguojantys, maištingi, su aštriu humoru, erotiški ar netikėti darbai, tuo pačiu metu galintys trikdyti, bet ir išlikti estetiškai patrauklūs, viliojantys. O papildomą menų scenos programą sudaro gyvi performerių, artistų, menininkų pasirodymai ir kūrybinės dirbtuvės.

Šių metų tema – UŽDRAUSTA / FORBIDDEN!

Jeigu turi ką pasakyti šia tema, ruošk portfolio ir pildyk anketą. Aktualiausių darbų autorius pakviesime prisijungti prie Masinės Hipnozės ir tapti Devilstone menų scenos dalimi. Aktualu viskas: grafika, fotografija, instaliacijos, skulptūra, workshopai, performansai, kūno tapyba, šokis, speciali paskaita... ir kitos meno formos bei išraiškos.

PILDYTI ANKETĄ