Anykščiai 2018 liepos 12-15
Extra

Masinė Hipnozė

masine hipnoze panorama 2018

Masinė Hipnozė – interaktyvi Devilstone menų scena: ekspozicijos, performansai, workshopai

Devilstone menų scenoje Masinė Hipnozė kasmet įrengiama vis naujų menininkų darbų ekspozicija, o jos fone vyksta atviri workshopai, performansai, menininkų inicijuojamos instaliacijos. Į šią spalvingą festivalio zoną kviečiami įsitraukti visi, kas nebijo spalvų, ką festivalio metu pagauna įkvėpimas, kas ieško erdvės saviraiškai ar Devilstone‘iškos vizualinės estetikos.

Masinės Hipnozės parodoje eksponuojami nepopuliarūs, keisti, nepatogūs, gluminantys, intriguojantys, maištingi, su aštriu humoru, erotiški ar netikėti darbai, tuo pačiu metu galintys trikdyti, bet ir išlikti estetiškai patrauklūs, viliojantys. O papildomą menų scenos programą sudaro gyvi performerių, artistų, menininkų pasirodymai ir kūrybinės dirbtuvės.

Šių metų tema – UŽDRAUSTA / FORBIDDEN!

Čia galima pasipuošti corpsepaint‘u ar išsipiešti nuo galvos iki kojų kūno piešiniais belaukiant headliner‘io, sukurti savo meno šedevrą, susikūrybinti palapinės vėliavą, pasižvalgyti po meno paraštes ir meno žmonių fantazijų pasaulį. Gal atrasi kažką įkvepiančio ir artimo sau.

Tiksli sceninių pasirodymų programa bus pateikta festivalio programėlėje. Šiais metais scenoje savo kūrybą rodys ir / ar gyvenimo būdo peripetijas atskleis:

VALERIJA GNEUŠEVA
Judesio pasirodymas / improvizacija. Nepatogi ir skausminga Migrena.

POEZIJOS SLEMAS „ŽODIS TAU Į DARŽĄ"
Domo Raibio kuruojamas slemas, kur savo kūrybą galės atlikti visi norintys.
Dalyvių registracija: aciukadrasote@gmail.com

VU KINETINIS TEATRAS
Šokio performansas „Dualai“ – klaidi kelionė po žmogaus pasirinkimų pasaulį, kur pasirinkimas iš duotojo sąrašo netenkina, tačiau kito sąrašo nėra. O gal yra, bet ne viskas prieinama?...

SEE LOUD
Shibari performansas. Su S ženklu ir seksualios dienos palinkėjimu.

PANOS IR VIENAS BIČAS
Eglė Nešukaitytė, Mykolas Jocys, Gintarė Slabačiauskaitė, Gintarė Aleknaitė, Kristina Lašaitė, Simona Grikšaitė, Rasa Bražėnaitė, Sigita Juraškaitė
Šokio spektaklis: PYST (lietuviųkalbosištiktukas). Uždrausti jaustukai ir realybė.

SKINTENSE komanda
Žmogaus galimybių ribos? Persmeigta oda ir pakilimas nuo žemės. Kūno modifikacija / body suspension – ekstremalus iššūkis, tik stiprių nervų stebėtojams.

DRAG QUEEN MISS PLASTICA
Kostiumas, makiažas, judesys. Ekstravagantiškai ryškus ir provokuojantis kostiuminis pasirodymas. Menas, gyvenimo būdas ar protestas?

+ JOAN CORNELLÀ
Paroda Anykščių viešojoje bibliotekoje