2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Masinė Hipnozė

mh promo 2019

Svetimi / Strangers / Aliens

Masinė Hipnozė – tai Devilstone menų scena. Čia išvysi šokio spektaklių, performansų, instaliacijų, jaunų menininkų darbų parodą, išgirsi net ir poezijos.

Masinės Hipnozės scena atvira kūrėjų iniciatyvoms: „demo“ versijoms, pradedantiems atlikėjams, ieškantiems erdvės savo kūrybai, ir tuo pačiu pripažintiems profesionaliems artistams, norintiems įsilieti į kitokį kontekstą. Masinė Hipnozė kviečia improvizuoti ir interpretuoti!

Šioje spalvingoje erdvėje yra vietos save išreikšti ir festivalio lankytojams. Jeigu kuri eiles, valdai teptuką ir pieštuką, jautiesi bent kiek „prie meno“ ir pagavai įkvėpimą – čia turėsi, ką veikti:

Devilstone makeup dirbtuvėlės

Užsuk į Golden Rose makeup dirbtuvėles pasidaryti rytinio makiažo, corpsepaint‘o, bodypaint‘o, šukuosenos ar įsiverti auskaro į spenelį :) Nebus skausminga, bus gražu!

makeup dirbtuveles MH 2019

Šokio teatras Okarukas

Birds / Svetimi
Devilstone festivaliui adaptuota Birds spektaklio versija. Naudojant japoniškojo butô techniką ir pasitelkiant naftoje įklimpusių paukščių vaizdinį, sukuriamas apokaliptinis ateities scenarijus. Kas jie? Ar tai žmonės, kurie sapnavo, kad jie buvo paukščiai; ar tai paukščiai, kurie sapnuoja, kad yra žmonės…
Sakurako (choreografija) ir Phil Von (muzika). Šoka: Gabrielė Boram, Digna Kulionytė, Miglė Navasaitytė, Ieva Tarejeva. Kostiumai ir grimas: Marina Jasinskaja.

sakurako MH 2019

Miss Plastica | Povilas Bastys

Vizijos
Kūno ir kostiumo transformacija. Interaktyvi instaliacija. Daugybė žvilgsnio perspektyvų...

mis plastica MH 2019

Stefanija Nosovaitė | Faceless Artist trupė

Šiuolaikinis šokis
Mujeres: Grakštumas, plastiškumas, švelnumas, jaukumas, nuoširdumas. Ar tai tikrai moteris?
Solo: Niekada nesijaučiau tokia, kaip visi.
Stefanija Nosovaitė – artistė / choreografė / pianistė. Daugkartinė Lietuvos gatvės šokių čempionė, Faceless Artist šou performanso teatro įkūrėja, projektų idėjinė asmenybė.

stefanija MH 2019

Migrena

Judesio performansas
Kaip jausiuosi įžengusi į svetimą kraštą? Nuleidusi koją ant jūsų žemės? Savoje ir svetimoje erdvėje... Oro gimnastika ant lanko ir eksperimentalus, high heels judesys scenoje, skambant elektroninei gyvai muzikai ir meditatyvių instrumentų garsams. Valerija, Karina Surpina ir Andy Novo.

cold candy MH 2019

Skintense

Skin suspension sesija
Šį kartą Skintense komanda parodys ne tiek energingą, o labiau meditatyvinę kūno pakabinimo versiją. Tačiau įspūdis žiūrovui – toks pat stiprus. Ypač reta galimybė Lietuvoje pamatyti tai iš arti, atviroje erdvėje.

skintense MH 2019

Šokio spektaklis NSO 

Priklausantis kitiems, ne savųjų tarpo, neturimas, nesamas, tolimas...
Šoka Kristina Lašaitė, Gintarė Aleknaitė, Simona Grikšaitė. Choreografija Sigitos Juraškaitės ir šokėjų.

sigita juraskaite MH 2019

Šiuolaikinio šokio, muzikos ir poezijos performansas Rūko siūlės

Ar pavyks dviem skirtingomis – šokio ir poezijos kalbomis – kalbantiems veikėjams rasti vienas kitą?
Pagal Edvino Valikonio poeziją sukurtas pasirodymas nagrinėja izoliaciją, susvetimėjimą ir atskirtį per du lyrinius subjektus – kiekvienas jų yra pasirinkęs kalėti savo atskirame pasaulyje, kuris, rodos, tik traukiasi.
Vesta Gineitytė (šokis), Jonas Gustainis (muzika), Edvinas Valikonis (tekstai).

ruko siules MH 2019

VU Kinetinis teatras 

Performansas: Meskit į ją akmenį, kas be nuodėmės 
VU Kinetinis teatras pristato performatyvią meditacijos choreografiją „Meskit į ją akmenį, kas be nuodėmės“. Visuomenė nuolatos spaudžia nepaliaujamai jausti ir išgyventi naštą. Naštą, kuri yra kilusi iš nuodėmės, vargo ir praeities. O juk laisvė ir nuodėmė žengia koja kojon. Taip lengva kaltinti kitą, nusisukant nuo savo paties naštos. Ar laisvas žmogus tikrai yra tik vėjavaikiškas palaidūnas?

vu kinetinis teateras mh 2019

Aktų dirbtuvės

Proga kiekvienam tapti menininku bent vienam vakarui. Gyviems modeliams vis keičiant kompoziciją, jų kūno nuotaiką gaudysime pieštuku, anglimi arba fotoaparato akimi.

pleneras MH 2019

Slemas „Žodis tau į daržą“

Poezijos varžybos, kuriose gali dalyvauti visi rašantys. Kūrėjų, skaitovų ir stand-up atlikėjų registracija vyksta iš anksto ir/arba penkiolika minučių prieš programos pradžią.

slemas MH 2019

RPG namelis 

Stalo vaidmenų žaidimai
Siūlome kelioms valandoms pamesti savąjį „aš“ ir tapti kitu – nepasiekiamai realiu ar fantastiniu (anti)herojumi. Dalyviai registruojami iš anksto arba vietoje penkiolika minučių prieš pradedant žaidimą.