2020 LIEPOS 16-19 ANYKŠČIAI
Bilietai

Masinė Hipnozė

mh promo 2019

Masinė Hipnozė – Devilstone menų scena

Masinė Hipnozė – vieta įvairaus formato menams. Čia eksponuojami menininkų darbai, kuriamos instaliacijos, vyksta kūno spektakliai, performansai, workshopai, poezijos skaitymai, body-paint dirbtuvės ir kitokie kūrybiniai pasirodymai.

Masinė Hipnozė atvira kūrėjų iniciatyvoms: „demo“ versijoms, pradedantiems atlikėjams, ieškantiems erdvės savo kūrybai. Ir tuo pačiu pripažintiems profesionaliems artistams, norintiems prisistatyti alternatyviame kontekste, ieškantiems alternatyvios auditorijos.

Menų sceną puošia šiuolaikinių menininkų darbų paroda, kurios estetika atliepia festivalio dvasią. MH parodoje eksponuojami darbai transliuoja konceptualią žinutę, tamsų humorą, dvelkia psichodelika ar erotika, yra šokiruojantys, originalūs ir išraiškingi.

Šioje spalvingoje erdvėje yra vietos save išreikšti ir festivalio lankytojams. Jeigu kuri eiles, valdai teptuką ir pieštuką, jautiesi „prie meno“ ir pagavai įkvėpimą – ateik būtent čia, turėsi, ką veikti.

MH 2020 tema: SLĖPYNĖS / HIDE & SEEK

Kviečiame artistus į Devilstone 2020 menų scenos programą, kuri yra atvira įvairiai kūrybai ir bet kokiam meninės išraiškos formatui. Gali teikti savo darbus ekspozicijai arba siūlyti sceninį pasirodymą, workshopą, instaliaciją ir kt. Atkreipk dėmesį – šių metų tema: SLĖPYNĖS / HIDE & SEEK. Laukiame interpretacijų visokiais rakursais. Paraiškos priimamos iki gegužės 1 d.

PILDYK ANKETĄ