2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai
she past away cover

SHE PAST AWAY

Coldwave / Exotic / Post-Punk / TURKIJA

she past away panorama

Tradicinis post-punk skambesys iš Anatolijos pusiasalio dar tikrai kurį laiką bus egzotika... Nepaisant geografinio aspekto, SHE PAST AWAY yra išskirtinė grupė: melancholiškas ir liūdnas skambesys, minimalus sintetinis prieskonis, netikėti elektroniniai intarpai bei sprendimai ir mažai pažįstami, bet itin derantys turkiški tekstai – grupės repertuare ne vienas nuodėmės vertas koziris.

Ir vis dėlto su gimtąja Turkija kolektyvas savęs neidentifikuoja, nors jokiu būdu neatsisako savo šaknų ir tradicinių pasaulėžiūros aspektų. Bet pirmiausia jie – už savirealizacijos laisvę, už galimybę išsakyti savo jausmus ir mintis. SHE PAST AWAY tiesiog mėgsta būti savimi – uždarais, senos mokyklos gotikos/post-punk gerbėjais, nespjaunančiais į tradicinį šių žanrų stilių. Galbūt toks išskirtinumas ir buvo priežastis, leidusi grupei parduoti savo kūrinių licenzijas „Christian Dior“ madų šou.

Grupės gerbėjai su nekantrumu laukia naujausio albumo. Net jei grupė iki Devilstone ir nebus išleidusi naujausio, patvirtinta, kad būsimo albumo kūriniai Barbablu scenoje tikrai skambės.

DAUGIAU