Anykščiai 2017 liepos 13-16
Bilietai
tall ships cover

TALL SHIPS

Indie Rock / DIDŽIOJI BRITANIJA

tall ships panorama

Pietinėje Britanijos pakrantėje susikūręs kolektyvas turbūt negalėjo pasirinkti kitokio pavadinimo, siekdami įkūnyti laisvę, svajonę, bet svarbiausia – nuoširdumą ir emocinį tikrumą. TALL SHIPS muzika banguoja nuo lengvo indie roko iki svaigių pop garsų, o nuoširdus požiūris ir visiškas atsidavimas kūrybai šiandien jau atveria grupei naujus kelius į platų pripažinimą ir neišvengiamai artėjantį proveržį. Tiesa, ne taip seniai apie realią sėkmę jie galėjo tik pasvajoti...

2012 metais TALL SHIPS išleidžia puikų debiutinį albumą „Everything Touching“, atkreipia visų dėmesį, sužiba keliuose festivaliuose, o tada... dingsta iš muzikos pasaulio, likę be vadybos ir leidybos paramos. Grupės nariai vėliau aiškino, kad kurį laiką juos kamavo emocinės, finansinės ir net fizinės negandos, o išeitis buvo tik viena – atsikvėpti nuo muzikos ir imtis darbo, kuris padėtų grąžinti susikaupusias skolas.

Patyrę muzikos rinkos žiaurumą ir krizę, TALL SHIPS visgi nepasidavė – sutelkę visą kantrybę, bemaž ketverius metus jie dėjo visas pastangas atsistoti ant kojų. Ir, laimei, jiems pavyko išplaukti – kovo 31 d. pasirodė šviežias jų albumas „Impressions“, jau žavintis kritikus muzikos gelme ir atviromis emocijomis. Burės kuo plačiausiai išskleistos, o muzikos vėjai pagaliau jiems palankūs, tad neabejojame, neilgai truks apiplaukti visą pasaulį!

DAUGIAU