2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

SCENOS

VAKARŲ SCENA 

west 2017

Seniausia ir sunkiausia festivalio scena, orientuota į metalo muziką: nuo klasikinių garsų iki progresyvių improvizacijų. Čia skamba rinktinis, stiprus ir ekstremalus metalas. Paįvairinimui – stipresnis rokenrolas.

RYTŲ SCENA 

east 2017

Skirta gerai, originaliai alternatyvių žanrų muzikai. Čia senas geras rokas persipliekia su post, stoner, progressive, post-punk, punk ir debesimi kitų alternatyvios muzikos srovių. Esmė – tai yra žiauriai gera muzika, kiekvienais metais įliejanti į festivalį nustebinančių naujovių ir atradimų.

GAMA SCENA

gama stage 2017

Skirta improvizacijoms, MC GROWL, masterclassams ir paskutiniam publiką išlydinčiam sekmadienio koncertui. Naktimis Gama transformuojama į įžūlų kino teatrą. O nuo labo ryto kviečia dar nemiegančius ar jau nebemiegančius interaktyviai praleisti laiką su diskusijomis ir paskaitomis. 

KABLYS

kablys 2018 stage

Vilniaus klubo Kablys kuruojama scena festivalyje, atnešanti kreivų šokių, tamsių gitarų bei elektronikos. 

BARBABLU

barbablu stage 2018

Scena skirta dienos koncertams bei vėlyviems naktiniams pasirodymams. Tai madinga ir nišinė muzikinė alternatyva, netinkanti Rytų ir Vakarų scenoms. Čia gitarų mažiau arba išvis jų nėra, tačiau rokenrolo ir muzikinių atradimų nei kiek nemažiau.