Anykščiai 2017 liepos 13-16
Bilietai

SCENOS

VAKARŲ SCENA 

west 2017

Orientuota į metalo muziką: nuo klasikinių garsų iki progresyvių improvizacijų. Čia skamba rinktinis, stiprus ir ekstremalus metalas. Paįvairinimui – stipresnis rokenrolas. Vakarų scena išsiskiria geriausiomis šviesomis Lietuvos vasaros festivaliuose. Ir į šią sceną lipa visą festivalį vainikuojantis headliner‘is – SATYRICON

RYTŲ SCENA 

east 2017

Skirta gerai, originaliai alternatyvių žanrų muzikai. Čia senas geras rokas persipliekia su post, stoner, progressive, desert, punk ir debesimi kitų alternatyvios muzikos vardų. Esmė – tai yra žiauriai gera muzika, kiekvienais metais įliejanti į festivalį nustebinančių naujovių ir atradimų.

GAMA SCENA

gama stage 2017

Skirta improvizacijoms, būgnų ir gerklės kovoms, masterclassams ir paskutiniam publiką išlydinčiam sekmadienio koncertui. Naktimis Gama transformuojama į naktinį kino teatrą. O nuo labo ryto kviečia dar nemiegančius ar jau nebemiegančius interaktyviai praleisti laiką su diskusijomis ir pačios publikos sugeneruotais pasirodymais! 

TURBO

rokoteka 2016

Naujoje scenoje įsikurs Vilniaus klubo Kablys ambasada, kuri į Dainuvos slėnį užveš naktinių kreivų šokių, tamsių gitarų bei elektronikos ir suteiks prieglobstį betono besiilgintiems festivalininkams. Kaip sako liaudies išmintis, iš miesto ištrūkti į gamtą – gerai, bet gamtoje turėti miesto oazę – irgi neblogai. Tai pirmoji Devilstone ir kultūros baro Kablys kolaboracija. 

BARBABLU

barbablu 2017

Svarbus Devilstone įvykis – ant upės pakrantės debiutuoja nauja didelė, originali scena keistu pavadinimu – Barbablu. Ji skirta gyviems pasirodymams, o muzikiniam turiniui nėra taikomi jokie žanrų apribojimai. Šiek tiek neįprastai lengvo formato, formuojančio „beach stage“ koncepciją. Ir šiek tiek originaliai aštraus skambesio, kuris nepritaptų absoliučiai jokiame kitame lietuviškame festivalyje. Barbablu grupės įneš šviežumo ir netikėtų vingių festivalio muzikiniame kontekste.