Anykščiai 2018 liepos 12-15
Bilietai

10 Devilstone vardų: trumpas gidas muzikos gurmanams

2017-07-08
please the trees naujiena

Ketvirtadienį prasidėsiantis devintasis Devilstone melomanus džiugins skambiais vardais – tokių grupių kaip SATYRICON, SÓLSTAFIR, ZEAL & ARDOR, GRAVEYAR, ALCEST ar SOVIET SOVIET pasirodymai abejingų tikrai nepaliks. Tikriems muzikos gurmanams ir naujos muzikos ieškotojams pateikiame dešimties grupių sąrašą, kurių pasirodymus programoje verta apsibraukti ryškiai. Nors šie atlikėjai ir nepatenka į rėksmingas antraštes, tačiau jų muzika leidžia tikėtis išties daug.

TALL SHIPS – 2009 veiklą pradėjęs britų ketvertas savo kūryboje puikiai derina math ir klasikinio alternative / indie roko skambesį. Pasigirdus pirmiesiems TALL SHIPS akordams, iš karto būsite įtraukti ritmingų puikiai valdomų gitarų ir būgnų garsų bei gilaus vokalisto Ric Phethean balso.

AUÐN – niekam nekyla abejonių, kad Islandija turi puikią ir unikalią muzikos sceną. Islandiško black metalo scenai priklausantys AUÐN savo debiutiniu albumo nustebino ne tik šio muzikos žanro gerbėjus ir kritikus, bet visus, kuriuos žavi kompoziciškai stipri, sudėtingus ir tamsius muzikinius paveikslus tapanti sunkioji muzika. Tai Islandijos juodosios scenos perspektyva.

DOLLKRAUT – olandų prodiuserio Pascal Pinkert projektas, kuris patiks tiems, kam nesvetimas analoginiais prietaisėliais ginkluotas organinis elektroninės muzikos skambeys, sumaišytas su krauto roko tradicijomis. Bus šokių!

DESERTED FEAR – naujosios kartos vokiečių techniškos ir ritmingos sunkiosios muzikos vėliavnešiai. Old school‘o ir progresyvaus death‘o derinys patiks kiekvienam gero metalo mėgėjui, o sveika grupės narių ironija tiek sau, tiek grojamai muzikai – tikras gaivaus oro gūsis konservatyviam žanrui.

BLINDEAD – vienas geriausių kaimynų lenkų sludge / doom / progressive projektų. Grupės muzika itin daugiasluoksnė, lėta ir sunki. Festivalio scenose tokio tipo atlikėjai itin retas paukštis.

PLEASE THE TREES – miškingoje Čekijos Rytų Bohemijoje gimusio vokalisto ir gitaristo Vaclav Havelka projektas. Muzika, kurią geriausiai galime apibūdinti kaip chill ar lo-fi roką. Puikiai valdomas grupės vokalisto balsas ne tik įtrauks, bet ir privers vaizduotę pakilti bei sklęsti virš žaliuojančių Dainuvos slėnio medžių.

LOCAL BLOOD – grupė, įnešianti į festivalį „vietinio kraujo“. Ketvertas iš Vilniaus groja su darkwave susiplakusį post-punk ir turėtų patiks tiems, kas į savo favoritų sąrašą įtraukė ir SOVIET SOVIET, TEMPERS ar GRAVE PLEASURES.

THE AMAZONS – ši jauna, dar tik pirmą albumą išleidusi grupė jau spėjo atsidurti BBC topų viršūnėse. Jauni, veržlūs ir neslepiantys didelių ambicijų indie / alternative roko atlikėjai. Puiki britiško roko tradicijų grupė.

INDIAN ASKIN – modernaus ir estetiško olandiško punk grupė, kaip pati teigia, „išnirusi iš etanolio jūros“. Kompromisų savo kūryboje nepaisantys ir lo-fi principų besilaikantys INDIAN ASKIN parodo, jog ir 2017 metais pankai dar nėra mirę ir protestuoja įvairiausiomis muzikinėmis formomis – nuo punk iki psichodelinio roko.

PRETTY VICIOUS – energingo ir nešlifuoto roko kolektyvas. Su tokiomis grupėmis kaip ARCTIC MONKEYS ir KASABIAN lyginami vaikinai šeštadienį surengs Rytų sceną vainikuojantį pasirodymą.

O kas tavo favoritai?

Komentarai (4)
Belus 07/08/2017 // 12:25:54
Oranssi Pazuzu vienareikšmiškai. Audn, Sol Sistere, WIldernessking turiu vilčių, kad galbūt nustebins. O šiaip gaila, kad tik 5dienį atvarau ir Local Blood bei Alcest nuplauks.
o taip 07/08/2017 // 17:51:33
oranssi pazuzu tikrai taip, bet čia net ir hipsteriams aišku, kad taip :D
V. 07/12/2017 // 16:28:55
Ale tikrai gaila, kad Local Blood nuplauks. Ir dar gaila, kad chebra pasivargino kredituot Joy Division uz instrumentines dalis, tembra, efektus ir t.t. ;]
aaa 07/08/2017 // 13:01:56
OATHBREAKER , DEW SCENTED, ORNASSI PAZUZU pasigedau sarase :D
DISTILLATOR dar visai kabinantys :)
Visos Naujienos