2020 LIEPOS 16-19 ANYKŠČIAI
Bilietai

#AtraskNaujosMuzikos Devilstone: 12 atlikėjų, kuriuos verta pamatyti

2019-06-13
the blinders naujiena 2
  • Visi Devilstone 2019 atlikėjai jau aiškūs. Na bet o kaip nepasimesti tarp 50+ vardų?
  • Tavo dėmesiui – 12 gal ir mažiau žinomų, bet tavo dėmesio tikrai vertų atlikėjų.

GOLD

Muzikinių žanrų sintezė, susiliejanti į tamsų, unikalų bei emocionalų avangardinį roką. Šiemet naują albumą išleidęs keturių gitaristų, būgininko bei vokalistės šešetas iš Nyderlandų savo muzikoje gracingai jungia post-metalą, gotiką, death roką ir netgi poeziją. Socialiai angažuoti ir rimti, GOLD palieka vietos ir šviesesniems momentams. Išgirsk jų auksinį naujausią albumą „Why Aren’t You Laughing?“. Juokinga nebus.

A PROJECTION

Tamsi ir skandinaviškai šalta post-punk banga užlies Anykščius kartu su A PROJECTION. Melodingi, nostalgiški, melancholiški, tačiau energingi ir ritmiški švedai kuria šaltą, tačiau jaukų, švelnų skambesį. Grupės muzikoje klasikinį post-punk keičia alternatyvus rokas, indie, minimalistinė elektronika, šalia melancholijos leidžianti prasiskleisti ir saulės spindulėliui.

THE BLINDERS

Nuo socialinių, politinių temų (vis dėlto vienas grupės įkvėpėjų – George Orwell!) iki psichodelikos prisodrinto punk roko. Britai THE BLINDERS konfrontuoja socialinius ir egzistencinius status quo aštriomis gitaromis ir niūriais tekstais. Šviežias ir intriguojantis elegantiškų pankų ketvertas agresyviai ir užtikrintai eina savo užsibrėžta trajektorija bei susilaukia vis daugiau pripažinimo už Jungtinės Karalystės ribų dėl originalaus stiliaus bei žvėriškų pasirodymų.

KO KO MO

KO KO MO atveža TĄ išsiilgtą roko skambesį. Energingas septyniasdešimtųjų rokas skambantis šiandieninėmis gitaromis – su nerūpestingumu, lengvu humoru, užkrečiančia energija ir žiupsneliu druskos. KO KO MO sunku nepamilti nepriklausomai nuo to, kokia muzika patinka – juk angliškai dainuojančio vokalisto-gitaristo ir būgnininko duetas ant kojų sugebėjo sukelti ir prancūziškos televizijos auditoriją.

PINKSHINYULTRABLAST

Galbūt ir keistai skambantis pavadinimas, tačiau itin taiklus. PINKSHINYULTRABLAST – tai švelnus moteriškas vokalas, shoegaze efektais nuspalvintas gitaros skambesys ir erdvę užpildantys sintezatoriai. Gražaus sapno garsas iš Rusijos ir labai vasariška muzika.

RANGER

Klasika dvelkiantis speed metal iš Suomijos – RANGER! Grupė pasižymi visais stiliaus reikalaujamais atributais: džinsofkės, ūsai ir, be abejo, užvedantys gitariniai rifai, pašėlęs skambesys ir energingas, garsus vokalas. Visas metalo žanras ir visa subkultūra greičiausiai prarastų dalelę žavesio ir savasties, jei neturėtų tokių grupių.

LYSISTRATA

Roką pagal matematikos formules kuriantys prancūzai LYSISTRATA į rokenrolą įpūčia naujų vėjų. Savo asmeninę formulę jie kuria taip: chaosas + sudėtingas skambesys + išdirbta lyrika + jaunatviškas maksimalizmas = nesutramdoma energija trykštantys pasirodymai.

CHILD

CHILD primins nostalgiškus hipių laikus, net jei tada dar nebuvai gimęs. Stoner rokas, besipinantis su bliuzo skambesiu ir moderniais ritmais, kurie susilieti su muzika kviečia šių laikų klausytoją. Australai festivalyje leis atsikvėpti ir pajusti plaukais vilnijantį laisvės skonį.

HANTE.

Iš Prancūzijos atvykstanti HANTE. puikiai pažįstama tamsiosios elektroninės muzikos gerbėjų. Tačiau tiems, kuriems atlikėjos kūryba dar paslaptis, jos liūdna, svajinga, tamsi elektronika gali tapti įsimenančiu atradimu.

FLASH VOYAGE

Lengvas, indie skambesio kupinas psichodelinis rokas iš Lietuvos. Tikėtina, kad regėti juos yra tekę – ši jauna grupė jau spėjo laimėti „Garažą“ ir surinkti ne vieną tūkstantį peržiūrų internete. Tačiau verta juos išgirsti ir gyvai. Jų kuriamas lo-fi-roko-psichodelinis skambesys skirtas muzikos revoliucijai Lietuvoje. Jie patys taip sako.

ARKLIO GALIA

Visai nebe scenos jaunikliai tieji ARKLIO GALIA. Tikėtina, kad nustebins ironiška, šokti verčianti muzika, kurioje galima atrasti pačių įvairiausių roko stilių skambesio.

SHISHI

Surf skambesys iš Vilniaus – ne, mes nejuokaujame. Nejuokauja ir SHISHI, merginų trio, kuriantis lengvą, vasarišką roką, nuteikiantį taip jaukiai, paprastai ir smagiai. Jos žino, ko nori, ir žino, ką daro, tad išgirsi ne tik kokybiškai virinančias gitaras, bet ir socialines žinias nešančius žodžius.

Nuo birželio 19 Devilstone 2019 kainuoja brangiau. Pasirūpink bilietu jau dabar: DEVILSTONE BILIETAI

Komentarai (3)
Barnaulas 06/13/2019 // 15:58:23
Taigi taip, metalystam nepatarsi ką klausyt, jie patys viską žino :)
ane 06/14/2019 // 22:06:16
O tai Ranger arb Gold ne metalas?
ne 06/15/2019 // 15:29:43
ne
Visos Naujienos