2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Audiovizualinio teroro grupė iš Rusijos IC3PEAK atvyksta į Vilnių

2019-03-05
icepeak atvyksta i vilniu

Jauni, madingi, ironiški ir kai kam labai nepatogūs – taip galima apibūdinti į Lietuvą atvykstantį duetą iš Maskvos IC3PEAK. Vieną dieną jie – tiesiog nišinis Anastasijos ir Nikolajaus duetas iš Maskvos, kuriantis įdomią witch house elektroniką. Kitą dieną – tai jau beprotiškai sparčiai populiarėjantis vardas, renkantis milijonus perklausų ir peržiūrų bei tampantis vis patrauklesniu trofėjumi koncertų organizatoriams visame pasaulyje.

Ką tik ant populiarumo bangos užšokusi grupė savo pirmąjį vakarėlį Lietuvoje surengs jau gegužės 4 d., Vilniuje, klube „Kablys“.

Nuolat maištaujantys ir ironiški IC3PEAK prieš kelis mėnesius pateko į tarptautinės žiniasklaidos akiratį, kai dėl savo kūrybos sulaukė valdžios nepasitenkinimo ir vos sugebėjo užbaigti gastroles Rusijoje. Organizatoriai atšaukdavo koncertus paskutinę akimirką dėl absurdiškiausių priežasčių, pasirodymų metu netikėtai dingdavo elektra arba juos apsunkindavo įvairių institucijų neplanuoti patikrinimai...

Su kiekviena nauja nesąmone IC3PEAK vardas vis labiau plito socialiniuose tinkluose, todėl bandymai užčiaupti ir nutildyti suveikė priešingai – grupė šiuo metu yra madinga kaip niekad. Galbūt Rusijoje artimiausiu metu surengti naują turą jiems bus sudėtinga, tačiau IC3PEAK vardas tampa vis labiau geidžiamas įvairiuose pasaulio kraštuose vykstančių koncertų ir festivalių organizatorių.

Savo kūrybą IC3PEAK apibūdina gan neįprastai – audiovizualinis teroras arba futuristinė opera. Elektroniniai eksperimentai jų kūryboje klaidžioja nuo oldskūlinio reivo vakarėlio iki šiandienos klubus drebinančių žemų trap smūgių. Duetas džiugina produktyvumu, kasmet išleisdami po albumą ir stebindami savo ikoniškais, provokacijų bei simbolių kupinais vaizdo klipais, o pernai pasirodęs naujausias grupės albumas „СКАЗКА“ (rus. „Pasaka“) sulaukė itin palankių kritikų įvertinimų dėl kokybiško muzikos stilių lydinio ir įtraukiančių tekstų.

IC3PEAK koncertas „Kablyje“ gegužės 4 d. – tai galimybė patirti kokybišką ir novatorišką šiuolaikinės Rusijos muzikos eksportą, atkeliavusį tiesiai iš baisios rusiškos pasakos ir jau sužavėjusį tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje.

Bilietai prekyboje nuo kovo 7 dienos per www.ebilietai.net

Komentarai (3)
Vytautas Jurevičius 03/06/2019 // 12:22:15
"Audiovizualinis teroras" tokį terminą gali panaudoti tik žmogus visą gyvenimą LNK žiūrintis. :)
Autorius 03/06/2019 // 17:06:29
Vytautai, aš neturiu televizoriaus
potraukis 03/06/2019 // 19:28:36
jau stoviu eilej prie bilietu :D
Visos Naujienos