2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Dešimt Devilstone 2018 vardų, kuriuos būtina atrasti

2018-07-05
maggot heart naujiena
  • Dešimtasis Devilstone – jau už savaitės!
  • 10 organizatorių atrinktų rekomendacijų – kad nepasiklystum tarp 4 scenų ir 50 atlikėjų.

Liepos 12 (vadinasi, lygiai už savaitės!) Anykščiuose atidaromas ekstremalaus rokenrolo kurortas Devilstone 2018. Velniškai intensyvus keturių dienų muzikinis maratonas keturiose scenose vilioja tokiais atlikėjais kaip PREOCCUPATIONS, ROTTING CHRIST, BRUTUS, MARDUK bei BOY HARSHER. Tai esminės dešimtojo Devilstone grupės, plakate išskirtos didesniu šriftu, o programoje lengvai randamos tarp vėliausiai pasirodančių. Tačiau tarp 50 atlikėjų yra potencialių muzikinių atradimų, kuriuos lengviau praleisti pro akis. Pasikliauk mūsų intuicija – galbūt tarp šių 10 vardų slepiasi įsimintiniausias vasaros momentas.

ERDVE
Vienas šviežiausių bei daugiausiai žadančių Lietuvos alternatyviosios scenos vardų. Debiutinį ketverto albumą „Vaitojimas“ šiemet išleido „Season of Mist“ leidykla, o Devilstone tenka garbė pristatyti ERDVE festivalinį debiutą. Vertinantiems sunkiasvorį, gilų, galingą ir įtraukiantį skambesį.

FIRST HATE
Šeštadienį naktinėje Barbablu scenoje šis danų duetas geriausiai nuteiks likusiai nakčiai. Vasariškas, lengvas ir gaivinantis svajingo synthpop limonadas. Per šią muziką galima ir įsimylėti...

http://www.youtube.com/watch?v=jJ33H2LFBvw

ROPE SECT
Šis paslaptingas vokiečių trejetas sukėlė ažiotažą ir tarp kritikų, ir tarp okultinio roko mėgėjų – pogrindinės grupės sekėjai išgraibstė visus įrašų leidimus ir perleidimus. Visa tai – išlaikant muzikantų anonimiškumą. Penktadienį jų vardą tikrai įsiminsime. Rock 'n' Rope!

HÄLLAS
Retro skambesio persmelktas klasikinis hard rokas, originaliai perteikiantis aštuoniasdešimtųjų gitarinės muzikos dvasią. Šviesiai nuteikianti tarpgalaktinė kelionė vingriomis gitarų linijomis – penktadienį Rytų scenoje. 

KALEIDOBOLT
Priežastis, dėl kurios sekmadienį bus neverta skubėti namo. Sunkiasvorė suomių psichodelika, kuri kvies atsipūsti prie Gama scenos ir iš naujo it filmą galvoje persukti savaitgalio nuotykius.

DEWOLFF
Kelyje gyvenantys Nyderlandų psichodelikos kaubojai, pristatysiantys septintąjį savo albumą, kuriuo trejetas siekia parodyti, kaip rokenrolas skamba 2018-aisiais. Įvertinsime.

SONIC JESUS
Stilingas ir charakteringas italų shoegaze. Multiinstrumentalistų duetas, kviečiantis pasivaikščioti tamsiais skersgatviais, periodiškai užtvindomais atmosferiško skaidrumo ir neoninės sintezatorių šviesos.

NO REAL PIONEERS
Lietuvos screamo pažibos į sceną lipą po daugiau nei metų pertraukos. Ir su tikslu – pristatyti kūrybą iš būsimo albumo. Pasiilgusiems nuoširdžių emocijų ir tikrumo.

BAEST
Danijos jaunosios kartos žvėris, į naujas aukštumas keliantis skandinaviško death metalo dvasią. Savo regione garsėjantys kaip viena geriausių koncertinių grupių, pirmąkart į Lietuvą atvykstantis ketvertas pragarą užkurs su kūriniais iš debiutinio albumo, kurį šiemet išleis „Century Media Records“.

MAGGOT HEART
Pernai Devilstone nesublizgėjusių GRAVE PLEASURES (ir BEASTMILK) eks-gitaristės Linnéa Olsson projektas. Dešimtmečio sceninę patirtį Linnéa realizuoja stodama už grupės vairo ir kaip niekada galingai atsiskleidžia lyderės rolėje. MAGGOT HEART debiutinis albumas išeina liepos 13 – dieną prieš pasirodymą Rytų scenoje.

Komentarai (2)
Zaibys 07/05/2018 // 23:32:08
Cmon, ir prie sito neparasyt Chronus?...
?? 07/07/2018 // 14:00:57
Tai kodėl Kaleidobolt pačiu blogiausiu laiku ?? :( Taip laukiau ir dar mažiausioj scenoj :( Nagi, juk jie verti truputį daugiau .. sad times
Visos Naujienos