2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

GET YOUR GUN koncerte – SRAIGĖS EFEKTAS

2017-10-19
sraiges efektas naujiena 2017

Antrą albumą išleidžianti danų psichodelinio roko grupė GET YOUR GUN naują savo kūrybą Vilniuje pristatys lapkričio 4 d., o su jais scena dalinsis ir lietuvių kolektyvas SRAIGĖS EFEKTAS. Dviejų atmosferinio, psichodelinio roko grupių koncertas įvyks klube „Kablys“.

Tiek danų muzikantai, tiek vilniečiai ruošiasi pateikti itin daug naujos kūrybos. GET YOUR GUN atliks kūrinius iš naujojo albumo „Doubt Is My Rope Back to You“, kuris oficialiai bus išleistas praėjus kelioms dienoms po pasirodymo Vilniuje. Naujas kompozicijas ruošiantis SRAIGĖS EFEKTAS teigia išlaikysiantys jiems būdingą eklektiškumą ir atpažįstamą kinematografinį įspūdį, nors bus ir eksperimentų.

„Koncerte pristatysime naują kūrybą. Sugrosime kelis kūrinius iš būsimo albumo „Snaigės defektas“, dėl kurio leidybos ir techninių detalių šiuo metu kaip tik vyksta derybos. Pats albumas, galima sakyti, kolaboracinio tipo. Jį įrašinėjome bendradarbiaudami su grupės AUTISM lyderiu Tomhetu. Taip pat bendradarbiavome su bičiuliais iš grupių EXTRAVAGANZA, ERDVE, OBŠRR, todėl albume be gitarinių motyvų ir garsovaizdžių bus ir netikėtų instrumentinių sluoksnių. Stilistiškai niekada savęs neribojame ir eksperimentuojame, toliau laisvai manipuliuojame repetatyviais motyvais ir išliekame kinematografiški“, – taip naują kūrybą apibūdina SRAIGĖS EFEKTAS.

GET YOUR GUN ir SRAIGĖS EFEKTAS viename koncerte, lapkričio 4 d. Vilniuje, klube „Kablys“. Bilieto kaina: 15 EUR. Platina www.ebilietai.net

Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos