2020 LIEPOS 16-19 ANYKŠČIAI
Bilietai

Į Lietuvą sugrįžta BOY HARSHER

2019-06-14
boy harsher koncertas 2019
  • Pernykščio Barbablu šeštadienio headlineriai, sukėlę ant kojų sausakimšą angarą, grįžta į Lietuvą. Šįkart susitinkame Lofte, lapkričio 29 d.
  • Į Loftą BOY HARSHER atvyksta su nauju, šių metų vasarį pasirodžiusiu albumu „Careful“.
  • BOY HARSHER pasirodymą atidarys shoegaze / dream pop / dub liūdesėliai CHASMS.

Naujausiame BOY HARSHERIŲ albume „Careful“ į akistatą stoja industrinis triukšmas ir melancholiškas synth pop. Kaip ir įprasta, tamsos ir šalčio čia daug, tačiau tuo pat metu apie tamsą pamiršti vilioja sąlyginai šviesios, skaidrios, paprastos, beveik pozityvios melodijos. „Careful“ – tai minimalios, aido prisodrintos elektronikos kalba pasakojama istorija apie praradimo skausmą ir bandymą nuo jo pabėgti – nors ir laikinai.

Dramatiškų asmeninių išgyvenimų prisodrintas ir pats albumo pavadinimas. „Careful“, – įspėja vokalistės Jae Matthews tatuiruotė, kurią pasidarė prieš pat, kaip tuomet manė, paskutinį grupės pasirodymą 2014 metais. Chaotiški dueto praeities santykiai, Jae šeimos tragedija ir bandymai kančią nukreipti į kūrybą nulėmė, kad „Careful“ skamba kaip šokis ant peilio ašmenų tarp ekstazės ir bekraštės prarajos.

Augustus Muller ir Jae Matthews duetas iš Masačiusetso per pastaruosius porą metų tapo vienu laukiamiausių EBM projektų ir JAV, ir Europos scenose. Vien pernai per Atlantą dėl fanų Europoje BOY HARSHER kėlėsi du kartus, o artėjančio rudens turo po Šiaurės Ameriką ir Europą bilietai kai kuriuose miestuose jau išparduoti. Gyvuose pasirodymuose BOY HARSHER savo kūrybą atlieka greičiau ir sunkiau nei įrašuose. Tai lemia, kad į grupės koncertus plūsta ne tik elektronikos, bet ir gitarinės gotikos mylėtojai.

Praradimo skausmo pažymėta ir BOY HARSHER koncertą Lofte atidarysiančių CHASMS kūryba. Iš San Fransisko kilęs prodiuserės-vokalistės-gitaristės Jess Labrador ir bosisto Shannon Madden duetas kuria ritmišką muziką, įvilktą į svajingo dream pop, banguojančio shoegaze ir įsupančio dubo garsus, kuriuos vainikuoja liūdnas Jess sopranas. Klausytojų Lofte dėmesiui – kūriniai iš naujo CHASMS albumo „The Mirage“.

Bilietai prekyboje nuo birželio 19 per www.ebilietai.net

Komentarai (2)
56 06/15/2019 // 16:27:47
Vo
000 06/27/2019 // 14:13:42
Nepamirškit konfederatų vėliavų
Visos Naujienos