2020 LIEPOS 16-19 ANYKŠČIAI
Apie

Į Vilnių SÓLSTAFIR atsiveža LOUISE LEMÓN ir ÁRSTÍÐIR (!!!)

2018-11-15
louise lemom naujiena

Lapkričio 22 dieną į Lofto sceną Islandijos dramatiško roko ambasadoriai SÓLSTAFIR sugrįžta su mirties gospelo skleidėja LOUISE LEMÓN bei tamsaus indie meistrais ÁRSTÍÐIR. Nusimato šiaurietiškos tamsos ir skoningos melancholijos pripildytas rudens vakaras.

Jau daugiau nei du dešimtmečius kuriantys SÓLSTAFIR yra užsitarnavę nepriekaištingai gyvai pasirodančios grupės statusą. Tai įrodė ir keliuose koncertuose Lietuvoje. Dėl unikalaus post bei psichodelinio roko lydinio, praturtinto klasikiniam rokui būdinga energija ir ekspresija, SÓLSTAFIR vardas tapo kokybiškos islandiškos alternatyvos sinonimu. Jų kūryba – šalta, tamsi, rūsti, tačiau pilna atšiauraus užburiančio grožio. Kaip ir muzikantų gimtasis kraštas. Toks yra ir „Berdreyminn“ – atmosferiškas ir konceptualus, kritikų puikiai vertinamas paskutinis grupės albumas.

Islandus rudens gastrolėse lydi mirties gospelo princese tituluojama LOUISE LEMÓN. Pilnas ir sodrus švedės vokalas tobulai tinka dainoms apie mirtį, išduotą meilę ir tikėjimą. Tai kylanti naujosios kartos dark indie žvaigždė. Vakaro atmosferą taip pat tapys ir subtilaus neo-folk grupė ÁRSTÍÐIR. Gimtojoje Islandijoje ir visoje Europoje pripažintas kolektyvas vertinamas dėl modernaus bei šiuolaikiško požiūrio į folk muziką.

Lapkričio 22 vakarą Loftas skambės šiaurietiška tamsa ir melancholija. Bilietus parduoda ebilietai.net

Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos