Anykščiai 2018 liepos 12-15
Extra

Gotikinio folko Pranašas KING DUDE – spalio 10 klube Kablys

2018-09-13
king dude panorama

Paslaptingas, savitai įtraukiantis ir, kaip priklauso nuoširdžiam Liuciferio mokiniui, šiek tiek savimyla KING DUDE (TJ Cowgill) spalio 11 d. sugrįžta į Vilnių su šviežiu albumu. „Music To Make War To“ – testamentas tamsaus folko, gotiško okultizmo ir šėtoniškos burleskos mistikai.

Ritmiškais gotikinio roko momentais, graudžiais piano garsais, pompastiškais pučiamaisiais, bliuzo ritmais ir folko sentimentais KING DUDE kuria egzistencinio tarpukario dvasią – gerų laikų lyg ir nebuvo, o ateina dar prastesni. Šviesa tunelio gale yra – ji ten, kur daugelis net nesusimąstytų pažvelgti – žmogiškose aistrose ir žiaurume, dūmuose skendinčiame miegamajame ir paskutinei vakarienei galandamuose peiliuose.

Taip, KING DUDE yra beviltiškai atsidavęs grandiozinėms idėjomis, panašiai kaip ir su jo rūbų kompanijos Actual Pain kepure kažkada užfiksuotas Kanye West. Tik priešingai nei pastarasis, savęs TJ Cowgill dievu lyg ir nelaiko. Tikrasis dievas yra puolęs angelas – nes rojuje, cituojant vieną KING DUDE darbą, – ne taip ir linksma. Linksmybių geriau ieškok spalio 11 Kablyje.

Bilietus įsigyk iš ebilietai.net. Pirmųjų 100 bilietų kaina - 13 EUR. Paskui brangiau. 

Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos