Anykščiai 2018 liepos 12-15
Bilietai

Kultūros baras „Kablys“ kuruos naują Devilstone sceną

2017-04-13
Kablys master

Šiemet vyks pirmoji Devilstone ir kultūros baro „Kablys“ kolaboracija. Jos išraiška – tris naktis festivalyje veiksianti Vilniaus klubo ambasada naujoje festivalio scenoje „Turbo“, kuri į Dainuvos slėnį užveš kreivų šokių, tamsių gitarų bei elektronikos ir suteiks prieglobstį betono besiilgintiems Devilstone lankytojams. Kaip sako liaudies išmintis, iš miesto ištrūkti į gamtą – gerai, bet gamtoje turėti miesto oazę – irgi gerai.

Klubą ambasadoje reprezentuos trys jo renginių serijos. Pirmoji – neseniai metų sukaktį atšventusi, kreiviems šokiams ir gitaroms dedikuota „Gamma“. Antroji – ekstravagantiškos Lo-Fi estetikos tvirtovė „In Gloom“. O kuris iš dviejų charakteringųjų „Kablio“ renginių ciklų – „The Night on Eternia“ ir „Souled Sessions“ – užims trečiąją festivalio naktį, klubo atstovai dar nenusprendė, tačiau bet kuriuo atveju, galima tikėtis elegantiškų 170 BPM ritmų.

Įvairiausiais ritmais „Turbo“ scenoje dalinsis dažniausiai šiuose „Kablio“ renginių cikluose grojantys lietuviai ir analogišką skambesį įkūnijantys svečiai iš užsienio, apie kuriuos bus pranešta kiek vėliau. Ar festivalyje bus galima pačiupinėti ir patį metalinį kablį – taip pat bus pranešta kiek vėliau.

„Pažadame, kad užsikabinsite, bet ar už muzikos, ar už kablio, ir ar pastaruoju atveju nebus pakenkta jūsų drabužių audiniams, šiuo metu atsakyti negalime“, – į klausimą atsakė šešėliuose veidus slėpę klubo atstovai.

Komentarai (3)
Komentatorius 04/13/2017 // 17:10:07
Tikiosi ce tas kablys is rusia bus.
XI20 04/13/2017 // 19:51:18
norejai pasakyt apmyzta skyle ?
V 04/20/2017 // 12:16:58
"Kultūros baras" :D Gerai skele.
Visos Naujienos