2022 LIEPOS 14–17 ANYKŠČIAI
Apie

LUCTUS albumo „Užribis“ premjera – balandžio 4 d. Kablyje

2020-03-03
luctus naujiena uzribis panorama

Kauno black metal brigada LUCTUS po penkerių metų pertraukos išleidžia naują albumą „Užribis“ ir balandžio 4 d. pristatys jį klube „Kablys“. Devynių kūrinių leidinys išleidžiamas CD ir LP formatais, ir pristatymo koncerte LUCTUS žada išdidžiai sugroti visą albumo repertuarą.

Nuo paskutinio grupės leidinio „Ryšys“ praėjo 5 metai. Jei ankstesnis albumas buvo apie ieškojimą ir ryšio užmezgimą su anapusiniu pasauliu, tai naujausias grupės leidinys tyrinėja anapusinį pasaulį iš arti, tačiau išeinant už kasdienybės ribų, išeinant į „Užribį“. Naujausiame albume LUCTUS skambesys masyvesnis, griežtesnis, o leidinio nuotaika varijuoja nuo itin agresyvių ir greitų garso atakų iki melodingų peizažų.

„LUCTUS juodmetalis einant laikui keitėsi ir mutavo, augo kartu su mano kaip kūrėjo asmenybe: ištakos buvo depresyvaus ir raw black metalo skambesyje, vėliau buvo nagrinėjama militarizmo ir karo tema, tada pereita per nihilizmo apraiškų, o šiuo metu mes pasinėrę į transcendencijos, meditacijos, sapno, kito pasaulio tematikas. Tačiau visų šių paieškų pagrindas ir išraiška visada buvo black metal, tiek esmėje, tiek muzikinėje išraiškoje“, – albumą pristato LUCTUS vedlys Kommanderis.

luctus naujiena uzribis panorama tekste

„Užribio“ kūrimo procesas buvo lėtas ir klampus – pastarąjį laikotarpį bent keletą kartų keitėsi grupės nariai. Galiausiai albumas buvo įrašytas praeitų metų rudenį tarp Vilniaus ir Kauno „Lapės Records“ studijoje, o galutinį albumo suvedimą atliko meistrai iš „Necromorbus Studio B“ Švedijoje. Prie albumo realizavimo dirbo daugiau nei 10 žmonių komanda, o albumą išleidžia grupės ilgamečiai partneriai – Šiaulių Inferna Profundus Records.

„Užribio“ premjeroje numatyti net trys svečiai, kuriuos pristatysime kitą savaitę. Koncerto bilietai prekyboje nuo kovo 4 d. per ebilietai.net

Komentarai (4)
Visos Naujienos