2020 LIEPOS 16-19 ANYKŠČIAI
Bilietai

Festivalyje Devilstone 2019 – spalvingi ir svajingi LUST FOR YOUTH

2019-05-02
lust for youth panorama2
  • LUST FOR YOUTH – duetas iš Danijos, į muziką dedantis jauno žmogaus išgyvenimus ir jausmus.
  • Per šešerius metus – nuo pogrindžio lo-fi darkwave iki energingo, 80-uosius menančio synth-pop ir tarptautinės sėkmės.
  • LUST FOR YOUTH į Devilstone atvyksta su naujausio albumo premjera

LUST FOR YOUTH lyderis Hannes Norrvide viename interviu prisipažįsta – jis visada norėjo kurti roko muziką, tačiau vienintelis instrumentas, kuriuo mokėjo groti, buvo sena „Casio“ klaviatūra. Tai paskatino pasinerti į elektroninės muzikos gelmę ir savito skambesio paieškas – kantrias, užtikrintas ir kruopščias, į gyvenimą išleidžiant ne vieną kasetę, albumą bei singlą.

Įdėmiai klausantis pirmųjų, ganėtinai niūrių LUST FOR YOUTH įrašų galima išgirsti giliai paslėptas šviesias melodijas, įsiveržusias į dueto kūrybą visai neseniai. Skandinaviškas antidepresantas – taip dabar save pristato LUST FOR YOUTH. Sunkus darbas atsipirko, grupė išlindo iš šešėlio ir sulaukė nemenko populiarumo. Palikę industrinę tamsą praeityje, jie leidosi į atmosferišką, melodingą ir šokti kviečiančią kelionę.

LUST FOR YOUTH birželį išleidžia tokio paties pavadinimo albumą, jau penktą grupės istorijoje. Tikėtina, kad tokį pat smagų, energingą ir labai švelniai flirtuojantį su Eurobeat‘u. Būtent su šio naujų kūrinių rinkinio premjera grupė atvyksta į šių metų Devilstone.

Komentarai (1)
:DD 05/04/2019 // 09:05:10
E KODEL TRINAT KOMENTARUS, NEJAU TAIP GEDA UŽ SAVO PAČIŲ SKELBIAMAS GRUPES?
Visos Naujienos