2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Devilstone Menų scena Masinė Hipnozė kviečia menininkus

2018-04-06
masine hipnoze naujiena 2018

Masinė Hipnozė – tai festivalio menų scena, skirta ekspozicijoms, instaliacijoms, performansams, bet kokio žanro pasirodymams, kūrybinėms dirbtuvėms ir programoje iš anksto nenumatytoms meninės saviraiškos veikloms. Kviečiame menininkus, kūrėjus, artistus tapti Devilstone menų scenos dalimi. Tam reikia minimalaus menininko prisistatymo su nuorodomis į kūrybos ir idėjų pavyzdžius, užpildant trumpą klausimyną iki gegužės 31 d. Aktualiausių darbų kūrėjai bus pakviesti kartu įrengti dešimtojo Devilstone menų erdvę ir sudaryti jos programą, kurios tema šiais metais – UŽDRAUSTA / FORBIDDEN.

PILDYTI ANKETĄ

Devilstone menų scenoje Masinė Hipnozė kasmet eksponuojama vis naujų menininkų darbų paroda. Tai dažniausiai būna nepopuliarūs, keisti, nepatogūs, gluminantys, intriguojantys, maištingi, su aštriu humoru, erotiški ar netikėti darbai, tuo pačiu metu galintys trikdyti, bet ir išlikti estetiškai patrauklūs, viliojantys.

mh naujiena panorama

Parodos fone menininkai inicijuoja ir kuria instaliacijas, vyksta atviri workshopai, performansai, šokio, teatro, keistą gyvenimo būdą atspindintys pasirodymai, sudarantys Masinės Hipnozės programą. Į šią bendrą, spalvingą festivalio menų zoną įsitraukia ne tik joje dalyvaujantys menininkai, bet ir publika, kuri nebijo spalvų, atranda įkvėpimą, ieško erdvės saviraiškai ir žavisi nekasdiene estetika.

Kviečiame visus, kas turi meninio polėkio, pasidalinti savo fantazija. Šių metų tema – UŽDRAUSTA / FORBIDDEN!

kubas masine hipnoze

Anketoje prisistačiusius aktualiausių idėjų autorius pakviesime papuošti dešimtąjį Devilstone festivalį. Įdomu viskas: grafika, fotografija, instaliacijos, skulptūra, workshopai, performansai, mada, kūno tapyba, šokis, netradicinės paskaitos, kitos meno formos ir išraiškos. Organizatoriai pagal poreikį kūrėjams suteikia reikalingas priemones, erdvę, festivalio atmosferą ir kita. Taip pat pasilieka teisę kviesti tik savo nuožiūra atrinktus kūrėjus.

Prisistatymai priimami iki gegužės 31 d. PILDYTI ANKETĄ.

Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos