2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Naktinis kinas: Tokie blogi, kad net geri #5, X rated animacija ir 1990 veiksmo filmai

2018-07-09
rubber naujiena

Kai festivalį apgaubia aklina tamsa, o muzikantai lipa nuo scenų, Gama scena transformuojasi į kino teatrą – prasideda naktinio kino seansai: šmaikštūs, siaubingi, fantastiški, agresyvūs, painūs, pigūs.

Devilstone naktinių filmų konceptas nesikeičia. Tai absurdiškai blogi B kategorijos filmai (B-movies), geniali suaugusiųjų animacija spalvingiems sapnams (X rated), ir šįkart dar pridėjome ir iki skausmo pažįstamo veiksmo šedevrų.

Geriausių iš blogiausių serijoje apsiribosime ne senesniais nei 15 metų šedevrais ir aktualiomis šių dienų kino nesąmonėmis, tokiomis kaip „padanga žudikė“...

Mėgstantiems animaciją – jokių pasakų herojų. X-rated piešiniai intriguos nepadoriais vaizdais, nekukliomis situacijomis ir neįtikėtinais siužetais.

Savotiška duoklė 1990 veiksmo filmų klasikai su vandamais ir boloyeungais. Galbūt nematyti, o gal matyti ne kartą ir keliantys ironišką šypseną, bet susižiūrintys linksmai ir visuomet visuomet sergant už gerietį.

Bus daug juoko (arba sapnų) iki paryčių. Gama scena kiekvieną vakarą transformuojasi į įžūlų naktinį kino teatrą be popkornų.

Komentarai (1)
Padanga žudikė 07/11/2018 // 17:31:17
Kada planuojat rodyti "Padanga žudikė"? Šito šedevro nenoriu praleisti.
Visos Naujienos