2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Patarimai ir priminimai ruošiantis Devilstone 2019

2019-07-08
patarimai priminimai 2019 naujiena

Kuo arčiau festivalis, tuo daugiau klausimų. Pateikiame keletą patikslinimų ir priminimų naujiems Devilstone lankytojams ir ištikimiems devilstoneriams.

KUR
Festivalis vyksta Anykščiuose, Dainuvos slėnyje, kuris yra ant Šventosios upės kranto. Anykščiai – labai fainas ir svetingas miestelis. Dainuvos slėnis nuo jo centro nutolęs tik 1 km, todėl užsinorėjus be jokių problemų galima suvaikščioti pirmyn ir atgal.

zemelapis panorama 2019

Devilstone žemėlapis

KADA
Festivalio vartai atidaromi ketvirtadienį 11:00–11:30.

BILIETAI
Bilietais bus prekiaujama ir festivalio metu, tad jei nespėjai pasirūpinti iš anksto, nieko tokio. Vienos dienos bilietais prekiaujama tik festivalio metu. Renginio metu 4 dienų festivalio bilieto kaina – 70 EUR.

PALAPINĖS
Festivalio teritorijoje įrengiami trys palapinių miesteliai – aktyvusis, utopinis ramusis ir Barbablu erdvės kempingas. Pastarasis – labai jaukus, su malonia pieva ir pavėsiu.

KUR DĖTI AUTOMOBILĮ?
Automobilių stovėjimo aikštelės yra dvi. Antroji, šiek tiek nutolusi nuo festivalio teritorijos, – nemokama. Ją pastebėsi artėdamas prie festivalio teritorijos, ties žiedu. Pirmoji aikštelė – mokama, dalinai apšviesta. Čia yra WC, periodiškai budi apsauga. Visa festivalio erdvė yra gana nedidelė, kompaktiška, tad migruoti nuo vartų iki atokiausios scenos – jokių sunkumų. Naktį slėnis apšviestas.

parkingas panorama 2019

Parkingas nr. 2

MAISTAS // GĖRIMAI
Šiemet itin gausų gėrimų, užkandžių bei sotaus karšto maisto pasirinkimą bent dešimt festivalio restoranų tieks visavalgiams, vegetarams ir veganams – visiems poreikiams ir lūkesčiams. Rytais pražvalins Caif Cafe kava, o paplūdimyje veiks kokteilių baras. Taip pat bus galima įsigyti cigarečių, Heets.

WC // DUŠAI
Festivalio teritorijoje yra visi open-air festivaliams būdingi ir reikalingi patogumai. Be abejonės, teritorijoje stovės bio-tualetai, prausyklos. Neteršk Šventosios muilu – už 600 metrų nuo pliažo veiks dušai su ne šaltu vandeniu.

INFORMACIJA // PAGALBA
Festivalyje nuolat budi medikai ir dirba InfoCentras. Jame svarbiems poreikiams yra internetas, jis taip pat veikia kaip radinių biuras – kažką pametęs, bandyk ieškoti čia, kažką radęs – irgi nešk į InfoCentrą.
Info centre taip pat teikiame telefono pakrovimo paslaugą. Tad kai baterija bus tuščia, ateik, pakrausime. Būtinai turėk su savimi įkroviklį, nes mes turėsime vos kelis ir visiems neužteks.

ATRIBUTIKA
Netoli InfoCentro įsikūrusiose palapinėse bus ir festivalio bei grupių atributikos.

ATSISKAITYMAS KORTELE IR CASH
Devilstone 2019 bus galima atsiskaityti banko kortelėmis. Visur: atributikoje, bilietų kasoje, mokant už maistą ir gėrimus. Žinoma, atsiskaityti bus galima ir grynaisiais. Bankomatų yra pačiame miestelyje. Mieste rasi visą civilizaciją: kavinių, jei festivalio maistas atsibos, parduotuvių, jei suplyš kokie šortai. Ko dar gali reikėti?

DRAUDŽIAMA
Į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti bet kokių alkoholinių gėrimų. Draudžiama stiklinė tara, draudžiami ginklai, smurtiniams tikslams skirti daiktai – juos be perspėjimo konfiskuos apsauga. Maistas, vanduo saugioje taroje, normaliose pakuotėse – galima turėti. Slėnyje laužų kūrenti griežtai neleidžiama. Galima naudoti specialias kepsnines ir stovyklavimo įrangą. Daugiau: FESTIVALIO NE.
Nesinaudokite skėčiais koncertų erdvėse lietaus atveju. Tai pavojinga. Naudokitės lietpalčiais.

AUGINTINIAI
Su augintiniais į festivalį patekti galima. Šunys turi būti su antsnukiu, su pavadėliu, su šeimininku, negali būti paleidžiami lakstyti be priežiūros.

FOTO // VIDEO
Į festivalį gali vežtis kokį tik nori fotoaparatą. Profesionalus nuo neprofesionalaus šiais laikais beveik nesiskiria, naudok ir fotografuok kiek širdis geidžia. Profesionalią video įrangą palik namie.

BŪK DRAUGIŠKAS
Kempinguose negalima užimti vietos daugiau nei reikia atvykusiems žmonėms įsikurti. Kitaip tariant – „rezervuoti“ erdvę vėliau atvažiuosiantiems draugams, atitveriant visą papildomą „kiemą“ STOP juosta, virvėmis, juostelėmis – negalima!

PRAKTINĖ INFO IR FESTIVALIO NE
Patariame susipažinti su festivalio PRAKTINE INFO ir FESTIVALIO NE.

Susitiksim Devilstone. Bus viskas super! ;)

Komentarai (14)
qwlkljfdsjknvk 07/08/2019 // 10:16:27
Jei tikrai visur bus galima atsiskaityti kortele - belekaip nais.
Arklystu? 07/08/2019 // 11:26:53
Kaip suprantu, įsivežti alkoholį į mokamą parkingą šiais metais taip pat draudžiama? Jei taip – kodėl?
vardas 07/09/2019 // 09:27:58
Proteguojami narkomanai
Confused 07/09/2019 // 20:36:56
This is a significant change in the rules compared to previous years and should be highlighted from other rules. Many participants are not aware of it and will be unpleasantly surprised. And there is an ambiguity about how to applying this rule on the free parking.
Jazofeninus antrasis 07/10/2019 // 10:56:08
Kur taip parasyta ? Lygtais visada galima buvo
Sveikas protas 07/10/2019 // 13:07:19
Būtų malonu, kad organizatoriai pakomentuotų. Rami širdis būtų žinant šitą situaciją.

Nes jei šitas sprendimas priimtas, dėl to kad, žmonės daugiau festo pamatytų ir įneštų daugiau pinigų tai nemanau, kad tai pavyks. Tie kas norėjo pigiai vartoti alkoholį, eis ir bus prie norfos ir praras dar daugiau festivalio laiko.

Dev 07/09/2019 // 19:11:00
Tai bus galima alkoholį į stovėjimo aikštele atsivežt? Acakykit pliz
reader 07/09/2019 // 20:02:44
"(...) visi festivalio lankytojai bei jų automobiliai prie Devilstone vartų yra bendra tvarka tikrinami ir apieškomi (...)".
holms 07/10/2019 // 23:18:37
bet tai parasyta kad tik stiklines taros negalima
Valentas 07/10/2019 // 10:19:36
Sveiki. Noriu informuoti, kad įvažiuojant į Anykščius nuo Ukmergės pusės, yra vykdomi kelio remonto darbai ir automobilių srautą reguliuoja šviesoforas. Čia susidaro dideli transporto kamščiai. Norint jų išvengti, patariu visiems vykstantiems į festivalį, važiuoti ne pro Kavarską, o pro Kurklius. Be to, tai pats arčiausias kelias atvažiuojantiems iš Vilniaus ar Kauno.
same shiet 07/11/2019 // 11:33:16
Ar galite bent vienus metus ( tai jau matyt dar kitus ) pakeisti lokacijas bent jau kosmetiskai? Ta pramse atvaziuoti i festa jau sestus metus ir VISKAS apsoliuciai tas pats, ten pat to pacios kavines, visos psichozes viskas. Tai bent jau kazkaip bent jau kazka pakeiskite, info centra pastatykite kitu - nes visiskas dejavu. Atrodo tyngi orgai bent kazkiek inesti kazkokiu naujoviu. Sugalvokit VEIKLOS, niekas to butbolo nezaidzia. Davai geriau padarykit kokia talentu scena, kur visi kas nori galetu pagrot. Nes nu same same same same, viskas same
Dainora (VA) 07/18/2019 // 19:21:43
Nu kaip... Per paskutinius 5 metus:

Ateina Monsteris (prieš 5 metus). Šiais metais jis išsiplėte (Gamingas), padvigubėjo rampa. Čia atsirado naktiniai vakarėliai.
Prieš tris metus atsirado Barbablu. Visa ta dabartinė tos scenos dalis su kempingu buvo užtverta. Kaip ir Monsterio erdvė, kuri buvo užtverta prieš 5 metus.
Prieš 2 metus aėjo IQOS Lounge.
Prieš 3 metus ateina kažkas, kas dabar virto į Makeup dirbtivėles.

Masinei Hipnozei reikia daugiau erdvės. Čia jau sunkiai
Elektroninė scena ir kryptis kelia daug klausimų...
Gama scena reikalauja daug korekcijų. Reikalingi kūrybiniai pakitimai.

Rytų, Vakarų ir Barbablu steidžai nejudinami.

Kai kuriems sprendimams mums trūksta kokybiškos erdvės!!! Esame ir taip labai kompaktiški. Yra gerų vizijų, yra įdomių sprendimų ateityje. Matysime kaip viskas čia rutuliosis toliau.

Naujovių tikrai netingime įnešti. Klaidinga būtų taip galvoti.

Talentų scena skamba fainai, bet kiek kartų bandėme į tą pusę sukti - tiek nesigaudavo. Galbūt tu paprastai įsivaizduoji viską. Čia nenumesi gitarų ir barabanų ir nepasakysi - va, scena jūsų, eikite ir grokite :) Taip nesigaus. Visais kitais atvejais yra ką organizuoti ir veikti. Bet čia mes kalbame apie dar vieną sceną, kuri skleidžia muziką. Manyčiau, kad pakankamai muzikos festivalyje ir taip. Geriau koncentruotis į nemuzikines veiklas dienos metu, o naktį galima jau kažką ir muzikinio pagalvoti.

Su oro gitaromis nieko nesigavo. Nėra norinčių. Su open mike nesigavo. Be to, mes vengiame tam tikrų pramogų, norime, kad jos būtų nemokamos, kokybiškos. Prifarširuoti fesitvalį visokiomis abejotinos vertės veiklomis - ne, ne mums.

Galėčiau išsiplėsti, bet nenoriu. Esmę supratai, manau. Ir faktiškai neteisinga būtų sakyti "Ta pramse atvaziuoti i festa jau sestus metus ir VISKAS apsoliuciai tas pats". Jei manai kitaip, skaityk šią žinutę nuo pradžios :)

Šiaip geras tavo komentaras. Mes matome kur ir ką reikia keisti, bet kai ką pražiūrime, tad tai padeda. Ačiū. Norėtume turėti daugiau kokybiškos erdvės Dainų slėnyje. Turime crazy sprendimų, tad neabejok festivalio evoliucija. Mes visus 11 metų niekada nestovėjome vienoje vietoje, tad kalbėti apie Devilstone neatsinaujinimą yra neteisinga :)

GRUNGE 90s Person 07/11/2019 // 19:55:04
KITAMET PADARYKIT FESTIVALĮ BIRŠTONE NES MAN Į ANYKŠČIUS PER TOLI IR DAR UŽ TOKIĄ SUMĄ.
Org 07/13/2019 // 09:12:27
We're on it
Visos Naujienos