2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Patarimai priminimai ruošiantis į Devilstone 2018

2018-07-08
patarimai priminimai 2018

Kuo arčiau festivalis, tuo daugiau klausimų. Pateikiame keletą patikslinimų ir priminimų naujiems Devilstone lankytojams ir ištikimiems senbuviams.

KUR
Festivalis vyksta Anykščiuose, Dainuvos slėnyje, kuris yra ant Šventosios upės kranto. Anykščiai labai fainas svetingas miestelis. Dainuvos slėnis nuo jo centro nutolęs tik 1 km, todėl užsinorėjus be jokių problemų galima suvaikščioti pirmyn atgal.

KADA
Festivalio vartai atidaromi ketvirtadienį 11:00–11:30, iki tol ketvirtadienio rytą niekas nebus įleidžiamas. Verčiau ir trečiadienį niekur neskubėk kol teritorija ruošiama. Nebent būsi patenkintas pre-parčiu kitapus vartų. Laukiame visų nuo ketvirtadienio!

BILIETAI
Bilietais bus prekiaujama ir festivalio metu, tad jei nespėjai pasirūpinti iš anksto, nieko tokio. Vienos dienos bilietais prekiaujama tik festivalio metu. Renginio metu visų dienų festivalio bilieto kaina – 65 EUR.

PALAPINĖS
Festivalio teritorijoje įrengiami trys palapinių miesteliai – aktyvusis, utopinis ramusis ir trečiasis Barbablu erdvėje. Pastarasis – labai kokybiškas, su malonia pieva ir pavėsiu.

KUR DĖTI AUTOMOBILĮ
Automobilių stovėjimo aikštelės yra dvi. Antroji, šiek tiek nutolusi nuo festivalio teritorijos, – nemokama. Ją pastebėsite artėjant prie festivalio teritorijos ties žiedu. Pirmoji festivalio teritorijoje esanti aikštelė – mokama, dalinai apšviesta. Čia yra tualetai, periodiškai budi apsauga. Visa festivalio erdvė yra gana nedidelė, kompaktiška, tad migruoti nuo vartų iki atokiausios scenos – jokių sunkumų. Naktį slėnis apšviestas.

MAISTAS // GĖRIMAI
Šiemet itin gausų ir kokybišką gėrimų, užkandžių bei sotaus karšto maisto pasirinkimą tieks bent dešimt festivalio restoranų įvairiems skoniams ir poreikiams. Festivalio kavą tieks Caif Cafe, o paplūdimyje veiks kokteilių baras. Taip pat bus galima įsigyti cigarečių, Heets. Veiks eksperimentinė poilsio erdvė.

WC // DUŠAI
Festivalio teritorijoje yra visi open-air festivaliams būdingi ir reikalingi patogumai. Be abejonės, teritorijoje stovės bio-tualetai, prausyklos. Už kelių šimtų metrų nuo pliažo veiks dušai.

INFORMACIJA // PAGALBA
Festivalyje nuolat budi medikai ir dirba InfoCentras. Jame svarbiems poreikiams yra internetas, jis taip pat veikia kaip radinių biuras – kažką pametęs, bandyk ieškoti čia, kažką radęs – irgi nešk į Info Centrą.
Info centre teikiame telefono pakrovimo paslaugą. Tad kai baterija bus tuščia, ateik, pakrausime. Būtinai turėk su savimi įkroviklį, nes mes turėsime vos kelis ir visiems neužteks.

ATRIBUTIKA
Netoli Info Centro įsikūrusiose palapinėse bus ir festivalio bei grupių atributikos.

TURĖK GRYNŲ
Festivalyje atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais. O bankomatų yra pačiame miestelyje. Mieste rasi visą civilizaciją: kavinių, jei festivalio maistas atsibos, parduotuvių, jei suplyš kokie šortai. Ko dar gali reikėti?

DRAUDŽIAMA
Į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti bet kokių alkoholinių gėrimų. Draudžiama stiklinė tara, draudžiami ginklai, smurtiniams tikslams skirti daiktai – juos be perspėjimo konfiskuos apsauga. Maistas, vanduo saugioje taroje, normaliose pakuotėse – galima turėti. Slėnyje laužų kūrenti griežtai neleidžiama. Galima naudoti specialias kepsnines. Daugiau: FESTIVALIO NE

AUGINTINIAI
Su augintiniais į festivalį patekti galima. Šunys turi būti su antsnukiu, su pavadėliu, su šeimininku, negali būti paleidžiami lakstyti be priežiūros.

FOTO // VIDEO
Į festivalį gali vežtis kokį tik nori fotoaparatą ar video įrangą. Profesionalus nuo neprofesionalaus šiais laikais beveik nesiskiria, naudok ir fotografuok kiek širdis geidžia.

BŪK DRAUGIŠKAS
Kempinguose draudžiama užimti vietos daugiau nei reikia atvykusiems žmonėms įsikurti. Kitaip tariant – „rezervuoti“ erdvę vėliau atvažiuosiantiems draugams, atitveriant visą papildomą „kiemą“ STOP juosta, virvėmis, juostelėmis – draudžiama!

Atrodo, visi svarbiausi punktai paminėti. Dar šiek tiek daugiau panašios info gali pasiskaityti čia: A-Z

Susitiksim Devilstone. Bus viskas super! ;)

Komentarai (14)
T. 07/08/2018 // 21:07:37
Kokia (-ios) vienos dienos bilietų kaina (-os)?
Parašyta 07/08/2018 // 22:42:41
Apie bilietus prie bilietų: http://www.devilstone.net/bilietai/va-bilietai/
T. 07/09/2018 // 18:17:22
Dėkui, atvyksiu tik penktadieniui dėl Manfrydo...
Em 07/09/2018 // 00:34:10
Tai negalima neštis jokių peilių?
Gabe Utsecks 07/10/2018 // 09:58:30
Negalima, bet iš legendinio metalovų autobusų magnato kniedytom pirštinėm galėsi pasiskolinti dagerius
Rūkalius 07/10/2018 // 16:03:03
O kaip dėl rūkymo (tabako)? Tikiuosi neknis proto super tėveliai ir super mamytės, kad rūkoma tokiame renginyje?
Weltmeister 07/10/2018 // 21:54:31
Rukyt tik per BA negalima bus, nu ir apskritai aplink Barbablu, ten leidziama tik vapint arba pust, ir turi barbershopo kliento kortele turet.
Kas Tas Ba 07/10/2018 // 23:18:17
Alternatyvus rokas, tai ir alternatyvus dūmas? Na kiek žinau velnias pametęs akmenį alternatyvų neturi. Tai kaip čia?
Pilietis 07/11/2018 // 08:24:51
O valgiarascio neskelbiat nes bijot is anksto pasakyt kad alu dar pabranginot?
Piliečiui kitas pilietis 07/11/2018 // 09:51:52
:D Tai tau valgiaraščio ar alaus kainų reikia?
Shaco 07/11/2018 // 10:13:46
O kodel negalima ir vieno ir kito suzinot?

Siaip tai ispindejimas su tom alaus kainom. Kraftas atsirado, uzsidejo kainas nes kraftas ir savikaina didele, tai visiems myzalams irgi prisireike kainas pakelt.
Dabar kraftas miestuose tiek nekainuoja, kiek festuose koks nors Volfukas :)
Vis dar kitas pilietis 07/11/2018 // 17:01:48
Nu manau, kad slėpti valgiaraščių neslepia, tiesiog kaip suprantu, tai ir šiaip yra ką veikt festą ruošiant, ne tik valgiaraščius gurmanams perrašinėt. Man tai px, atvažiuosiu pamatysiu, koks skirtumas?
Pranas 07/11/2018 // 21:50:49
Nu kasmet skelbdavo, tai ir tikisi zmones :)
Nesuoprata 07/11/2018 // 19:46:43
Dujų balionėlį su turistine virykle galima įsinešti ir naudoti festivalio teritorijoj?
Visos Naujienos