2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Power Trio STONED JESUS grįžta į Vilnių pristatyti naujieną „Piligrims“

2019-03-04
stoned jesus grizta i lietuva 2019

Nuo 2010 metų gyvuojantis ir progresuojantis Ukrainos alternatyvios scenos akmuo STONED JESUS grįžta į Vilnių. Balandžio 19 dieną klube „Kablys“ ukrainiečiai pristatys naujausią albumą „Piligrims“. Nuo pirmo grupės koncerto Lietuvoje, festivalyje Devilstone (2013), grupė nuėjo ilgą kelią ir šiuo metu ne be priežasties yra itin geidžiamas vardas didžiuosiuose vasaros festivaliuose ne tik Europoje.

Be poilsio gastroliuojančius STONED JESUS galima drąsiai pavadinti šių dienų Europos stoner roko flagmanais, nors su paskutiniu leidiniu „Piligrims“ grupė akivaizdžiai progresyvėja ir keliauja toliau.2018 rugsėjį išleistas „Piligrims“ brežia naujus horizontus grupės kūryboje, tačiau senieji fanai neturėtų būti nusivylę. STONED JESUS įvaizdžio kortele tapusios fūzuotos, melodingos gitaros, psichodelinė atmosfera čia išliko, tačiau grupės kūrybinis potencialas pastebimai išsiplėtė. Ukrainiečiai nenori stovėti vietoje ir drąsiai flirtuoja su progresyvaus roko elementais, post roku ar net grunge, bet grupės skambesys tuo pačiu išlieka unikalus ir puikiai atpažįstamas. Ne kiekviena grupė gali tuo pasigirti šių dienų muzikos pasaulyje.

Muzikali STONED JESUS atmosferinė visuma nepakartojamai atsiskleidžia gyvų pasirodymų metu. Kartais net sunku patikėti, kad scenoje tik trys muzikantai... Kažkaip tyliai pagalvojame, kad Amerikos stoner scena mums turėtų pavydėti, kad turime tokią grupę taip arti.Puikiai pažįstama Lietuvos publikai grupė Vilniui ruošia koreguotą gastrolių programą. Kad koncertas nepasirodytų trumpas, jį papildys SRAIGĖS EFEKTAS su savo 40+ minučių pasirodymu.

Balandžio 19 d. Klube „Kablys“. Bilieto kaina nuo 19 EUR. Platina ebilietai.net

Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos