Anykščiai 2018 liepos 12-15
Bilietai

SHE PAST AWAY koncertines gastroles pradės Vilniuje

2016-12-13
she past away naujiena

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotikiniai postpunkeriai SHE PAST AWAY surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje. Suru.lt Live serijos renginyje jiems talkins perspektyvūs vilniečiai PINDROPS bei tamsios šokių muzikos gerbėjų pripažinimo nusipelnęs kolektyvas SOLO ANSAMBLIS. Nenuobodžiauti padės ritminiais eksperimentais žongliruojantis Matas Aerobica.

Kokie yra populiariausi stereotipai susiję su Turkija? Tai pigių all-inclusive kurortų šalis? Kebabų tėvynė? O jei kalbėtume apie muziką – pirmas prisimenamas vardas yra Tarkan ir jo daina „Şımarık (Kiss Kiss)“, plačiau žinoma kaip „mama-šykadam“?

Duetas SHE PAST AWAY griauna stereotipus. Grupės muzikoje jungiami elementai iš tamsios ir sensacingos 80-ųjų laikotarpio pusės, kuri dažnai siejami su grupėmis THE SISTERS OF MERCY, THE CURE, JOY DIVISION, GRAUZONE ar DEUTSCH AMERIKANISCHE FREUNDSCHAFT. SHE PAST AWAY pavyko apjungti ano laikotarpio idėjas su moderniuoju šių laikų skambesiu, o turku kalba dainoms suteikia šamaniškos egzotikos.

Nors grupė susiformavo 2006, pirmasis debiutinis albumas „Belirdi Gece“ pasirodė tik 2012 metais. Fenomenalus debiutas atkreipė muzikos kritikų ir didžiausių skeptikų dėmesį.

Sėkmingas debiutas buvo lydimas gausių koncertinių gastrolių, tad naujo albumo gerbėjai sulaukė tik 2015 metais. Su antruoju „Narin Yalnızlık“ darbu grupė įtvirtino pozicijas ne tik goth rock ir darkwave subkultūrose.

Koncertines gastroles SHE PAST AWAY pradeda Vilniuje, klube Pelėda, sausio 13 d. Bilietus platina Bilietų Pasaulis.

Daugiau info: SHE PAST AWAY // VILNIUS

Komentarai (2)
Paule 12/13/2016 // 13:10:19
Šitie labai puikiai nuostabiausi. Į Devilstone juos :D
kkk 12/13/2016 // 16:21:48
nereikia
Visos Naujienos