2019 LIEPOS 11-14 ANYKŠČIAI
Bilietai

Slemas „Žodis tau į daržą“

2018-07-06
slemas panorama

Slemo chebra seniai laukė pakvietimo į Devilstone. Sulaukė. Liepos 13 d., penktadienį, 15 val. Menų scenos Masinė Hipnozė erdvėje.

Tie, kas nežino, su kuo valgomas slemas, galės ateiti ir sužinoti, nes prieš slemą vyks trumpa paskaita / diskusija apie šio žanro raidą Lietuvoje ir pasaulyje, lietuvių pasiekimus Europos slemo čempionate.

Tie, kas žino, kas yra slemas, ant scenos galės pamatyti savo pamėgtus poetus ir, žinoma, išgirsti nežinomų tekstų. Jau aišku, kad dalyvaus: Povilas Šklėrius, Andrius Kasovskis, Martynas Bertašius, Juozas Ališauskas, Barbora Butkutė, Akvilė Matulionytė, Augustas Lapinskas, Darja Lyzenko.

Tie, kas kuria tekstus, bet yra dar nežinomi slemeriai – čia jums puiki proga išbandyti slemo sceną. Dalyvių registracija, kaip ir į visus slemus – laisva. Registruotis galima el. paštu aciukadrasote@gmail.com. Arba 15 minučių iki renginio.

Renginį ves ir ant scenos slemerius pristatinės po truputį stendaperis, slemeris, inžinierius – Domas Raibys.

Trumpai: Kas yra slemas?

Poezijos varžybos. Poezijos plačiąja, varžybos siaurąja prasme.

Pateikiame sausas slemo taisykles:

Reikalavimai dalyvio (-ės) tekstui:
1. Tik sava kūryba.
2. Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan.
3. Vieno pasirodymo trukmė iki trijų minučių.

Teksto formai, stiliui, kalbai nėra jokių apribojimų.

Atlikimas:
Svarbiausia prieš pasirodant bent kelis kartus parepetuoti tekstą balsu. Pagalvokite apie pauzes ir intonaciją. Lapai ant scenos nėra draudžiami, bet pageidautina, kad nebūtų vien sausas skaitymas. Lipdami ant scenos, būkite pasiruošę, ką skaitysite. Venkite prakalbų arba, blogiau, pasiteisinimų. Pasiteisinimų reikia, jei nelipate ant scenos.

Svarbu
Dalyviai, užsiregistravę internetu, privalo patvirtinti registraciją bent valandą prieš slemo pradžią. Viskas vyks Masinės Hipnozės erdvėje.

Slemo eiga:
Vyksta trys raundai. Poetus vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų. Pasirodymai vertinami dešimtbalėje sistemoje. Pirmame raunde pasirodo visi, antrame ir trečiame – daugiausiai balų surinkę dalyviai (-ės).
Laimėtojas gaus Devilstone dovanų.

Poetų pasirodymo tvarka traukiama burtų kelių.

Klausimai ir dalyvių registracija:
aciukadrasote@gmail.com

Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos