2020 LIEPOS 16-19 ANYKŠČIAI
Bilietai

Trys Devilstone perspektyvos: THE BLINDERS, LYSISTRATA, KO KO MO

2019-03-12
the blinders naujiena
Foto: Kasper Vogelzang
  • Ketvirtadienį, liepos 11 d., Devilstone Rytų sceną išmėgins trys daug žadantys perspektyvaus ir šiuolaikiško roko vardai – britai THE BLINDERS bei prancūzai KO KO MO ir LYSISTRATA.
  • Triukšminga, bet elegantiška punk ir psichodelikos sąjunga, užaštrintas power rokas bei gitaromis grojantys moksliukai – ryškios spalvos #devilstone19 atradimų paletėje.
  • Bene svarbiausias šiuos labai skirtingus atlikėjus siejantis bruožas – šimtaprocentinis atsidavimas publikai, ištaškant ant scenos visą savo energiją.

Yra daug veiksnių, lemiančių jaunos grupės potencialą. Vienas iškalbingesnių – ankstyva ir stipri vizija, atsispindinti jau pirmuose kūrybiniuose žingsniuose. Trys ketvirtadienio Rytų scenos intrigos – THE BLINDERS, KO KO MO ir LYSISTRATA dėmesį traukia dėl stipriai išreikštos krypties nuo pat kūrybinio starto.

Punkadelic - reiškinys, kai angažuotas punkas susiduria su įtraukiančia psichodelika. Rezultatas - THE BLINDERS, atakuojantys aštriomis gitaromis, pirštus kraujuoti priverčiančia energija, įsimenančiais rifais bei susimąstyti verčiančiais tekstais. Mančesterio universitete susipažinęs trejetas pirmuoju EP patraukė BBC dėmesį, o pernai išleisto debiutinio albumo atgarsiai, kaip ir charizmatiškų atlikėjų reputacija, nuvilnijo ir už salyno ribų.

KO KO MO - energingas septyniasdešimtųjų rokas skambantis šiandieninėmis gitaromis. Angliškai dainuojančio vokalisto-gitaristo ir būgnininko duetas ant kojų sugebėjo sukelti ir prancūziškos televizijos auditoriją. Jeigu šokti nėra nuotaikos, galima tiesiog grožėtis išskirtiniu Warren vokalu, kuris gyvai atsiskleidžia dar geriau nei įrašuose.

LYSISTRATA, ko gero, negalėtų būti labiau nutolę nuo klasikinio rokstaro įvaizdžio. Jų muzika – tai intensyvi, emocionali, kartais beveik chaotiška dinamika, išreikšta matematinėmis formulėmis.Triukšmingi, intensyvūs prancūzai scenoje sukuria nepriekaištingą post-rock, noise ir math-rock sintezę. Nerdai su gitaromis atvyksta į Devilstone.

THE BLINDERS, KO KO MO ir LYSISTRATA – trys devilstonerio dėmesio vertos grupės, šviežiai išsiveržusios iš savo šalių undergroundo. Džiaugiamės būdami tarp šiemet juos pagavusių Europos festivalių. Nepriklausomai nuo to, kas jų laukia ateityje, tai yra grupės, kurias stebėti verta.

Komentarai (14)
ISENGARD 03/13/2019 // 08:29:00
Išvis išjunkit komentavimą, jei nepakeliat konstruktyvios kritikos ;)
Liutas 03/13/2019 // 10:14:33
Ko tu cia isvis komentuoji? Devilstone jau nebe tas, kas buvo seniau. Varyk Zaibuos.
QQQ 03/13/2019 // 14:14:06
Isengard, as pavargau, o tu? Zaibai siemet grazus rimti, palikim popsuxai popsintis, kaip ska emokidsams kazkada, ateis laikas - pamirs ir galesim grizt. Suds plaukia mes isliekam :)

kas liestu muzika - pardon my french - kokomo dar dar su kokia ciolia girta pasisukt kuri pati i palapke tempia stipriam isnaudojimui to ko vyras namie neduos. Su visais kitais velniu is saves neisvarysi, o kampe nestoviu nuo tada kada su mama nebegyvenu, o velniai man nebe mama ir matau man nebepastatys su savo dead inside daddy issues single kid crowdu. #snowflakesmelt
Liutuk, neaiskink kam komentuot o kam ne 03/13/2019 // 16:09:48
Zmones pirko bilietus ir mokejo pinigus, del to turi lukescius ir komentuoja. Cia nera labdaros festivalis kur ka beatvesit turim but dekingi aciu.
potraukis 03/13/2019 // 16:55:30
Tai jus kasmet vis nepatenkinti. Tai nepirkite tų bilietų. Nu. Kam tai darote?
Dalyvis 03/13/2019 // 16:17:11
Tas jausmas kai laukei kaledu senelio o atejo girtas arviduko dede...

Jeigu rimtai, tai deja, zaibai toli prieky. Awakening sun ir Farsas dasidejo, cia jus juokus megstat?
Tombstone 03/13/2019 // 19:24:47
Nelyginami festai, Devilstone taikosi į madas šiuolaikines, kuo daugiau įvairių žmonių pritraukti, plėstis. Žaibai, kaip buvo nuo seno, taip liko pagonių, vaidilučių suvažiavimas.
Seriously? 03/14/2019 // 10:33:58
Kodel butinai turi islist koks nors "ekspertas" ir drebt koki nors suda, kaip kad "skonio reikalas", "nepalyginama" ir t.t.

Viska galima lyginti. Gi ne madas ir muzikos zanrus lygina, o kokio lygio bandai paskelbti (bandu lygi labai gerai parodo ju grojimo laikai dideliuose Europos festuose, as beje dirbu su situ dalyku statistika) ir kokia infrastrukturos organizacija apskritai.

Tai siuo metu atsiliekama nuo to vaidiluciu suvaziavimo pagal bent kelis kriterijus:
1. Bandu lygis (iki Liepos dar aisku kazkiek pakils, bet ir vaidiluciu suvaziavimas dar netare paskutinio zodzio).
2. Maisto kainos - pas vaidilutes bent euru pigiau atitinkamo lygio maistas. Na ir aisku alaus kainos (velniuose ~30% brangiau).

Na del komunikacijos negaliu sakyt kad pas vaidilutes geriau, bet vis delto neskaniai atrodo tie fake bandymai komunikuot su publika, klaust ko noretu, o paskuo praignoruot visai, o kurie nepatinka - dar ir issityciot.
to Seriously? 03/14/2019 // 11:15:39
Ekspertas! Kur dirbi?
123 03/14/2019 // 18:02:59
Kozirį metė vaidilutės, Hellhammer, ne kažką sakyčiau.
qqq 03/20/2019 // 19:38:37
sakyciau nustokit sardelem matuotis, kas kazka, o kas nekazka. velniai atves kazka, ko neatves zaibai, zaibai kazka - ko velniai nepaves. tiesiog zaibai tru, velniai madu. O tiem kas matuoja legitimuma zmoniu nuomoniu incognito chatuose - as siaip tavo tevas ir ka tu man?
MMM 03/21/2019 // 14:28:55
nematau prasmės lyginti dviejų labai skirtingų dalykų. Devilstone per toli ir visai į kitą pusę nuėjo per paskutinius metus nei bet kuris kitas Lietuvos festivalis. Ir jūs galite nesutikti, jei taip patogu, bet tokia tiesa.
qqq 03/21/2019 // 16:51:07
Oj nuejo :) Roko naktys>Roko Naktys - Galapagai> Galapagai. O kur Roko naktys dabar? tik sakykim, aciu velniam, kad dar ne viskas prarasta su jais. O ka mes su visokiais Isengardais ir t.t. bandom daryt beviltiskai komentuodami, tai iskist savo 11 cm (bukim realistai) lakmuso popiereli, pamakaluot ir islaikyt kritine nuomone, kad neuzilgo jums neatvestu labiausiai indie vokalistes, sukurusios savita stilius - Rebekos Black (nu nes tipo black kaip black metal ane?).
Dalyvis 03/13/2019 // 16:17:14
Tas jausmas kai laukei kaledu senelio o atejo girtas arviduko dede...

Jeigu rimtai, tai deja, zaibai toli prieky. Awakening sun ir Farsas dasidejo, cia jus juokus megstat?
Visos Naujienos