Anykščiai 2018 liepos 12-15
Bilietai

„Turbo“ scena supažindins su Sneaker Dj, Antoni Maiovvi ir Overlook

2017-06-01
turbo grupes kablys

Šiemet Devilstone veiks „Turbo“ scena – eksperimentas, dedikuotas festivaliui artimai elektroninei šokių muzikai. Sceną prižiūrintis sostinės klubas Kablys pristato tris savo kozirius.

Ketvirtadienį šioje scenoje skambės tamsus disco, indie dance ir kita eksperimentų bei gitarų nevengianti, bet vis dar į klubus orientuota kūryba – Kablys supažindins su savo renginių serijos „Gamma“ skambesiu. Į pagalbą pakviestas Sneaker DJ klubinėje scenoje sukasi jau dvidešimt metų. Per tą laiką jis taip ir nesugebėjo apsispręsti, kur nori gyventi, tad pastoviai migruoja tarp Dresdeno, Jenos ir Berlyno. Tačiau tai netrukdo jam sėkmingai rūpintis savo leiblu „Rat Records“.

Penktadienį „Turbo“ scenoje apsilankyti verta visiems siaubo filmų gerbėjams, mat juos pasitiks tikras šio žanro fanatikas Antoni Maiovvi. Paslaptingasis atlikėjas kuria garso takelius siaubo filmams, kryžmina juos su pogrindinių šokių aikštelių hitais ir kuruoja vienintelį Europoje siaubo šokių muziką leidžiantį leiblą „Giallo Disco Records“.

Šeštadienį Kablys išsitrauks sunkiąją artileriją ir žemę virpins tamsiu, bet subtiliu dramenbeisu. Tarptautiniam Lietuvoje įsikūrusiam leiblui „Eternia Music“ dedikuota naktis pristatys vieną svarbiausių modernaus dramenbeiso scenos vardų – Overlook. Nors britui tik dvidešimt penkeri, savo gilia, mistiška ir šamanistine kūryba jis spėjo pakerėti visus įtakingiausius žanro leiblus ir didžėjus.

Kasnakt užsienio svečius apšildys ir po jų vakarėlį pratęs ir lygiavertis Lietuvių desantas: WhyPeopleDance, Interiors, Mantas T, Shn, Hathor, Polyester, Onis x Raven

Per visą festivalį šioje scenoje pasirodys vienuolika atlikėjų.

Komentarai (0)

Šio puslapio kol kas niekas nepakomentavo.

Visos Naujienos