2023 LIEPOS 13–16 ANYKŠČIAI
Bilietai

DEVILSTONE BILIETAI

Devilstone 2023 bilietais prekiauja eBilietai.net

ebilietai logo 2019

eBilietai.net: bilietus galima įsigyti tik internetu per elektroninės bankininkystės sistemą naudojantis visais bankais Lietuvoje. Paslaugos mokestis: 1.00 EUR vienam bilietui. 

 

Devilstone 2023 [OG] / 105 EUR

Klasikinis 4 dienų festivalio bilietas.

Devilstone 2023 [CHAMPION] / 150 EUR

Dosniausiems festivalio fanams ir TRVE devilstoneriams skirtas keturių dienų bilietas, tik kainuoja daugiau. Jei turi galimybių ir nori prisidėti prie festivalio augimo – šis bilietas tau. AČIŪ, siunčiam meilę, nepamiršim ir nustebinsim :* 

 

Bilietai gyvenantiems užsienyje

Gyveni užsienyje? Įsigyk bilietą čia: DEVILSTONE WORLDWIDE TICKETS.

Vienos dienos bilietai

Ketvirtadienis: vėliau
Penktadienis: vėliau
Šeštadienis: vėliau

Vienos dienos bilietais prekiaujama tik festivalio dienomis Devilstone kasoje. Perkant ketvirtadienio ar penktadienio bilietą, imamas 4 dienų festivalio bilieto mokestis. Išvykstant penktadienį ar šeštadienį iki 12:00 val., skirtumas grąžinamas. Vienos dienos bilietais sekmadieniui neprekiaujama (sekmadieniui galioja šeštadienio bilietas). Dviejų dienų bilieto tipo nėra. 

Bilieto kaina festivalio dienomis

Festivalio dienomis keturių dienų bilieto kaina: vėliau

Super Kempingas

Super Kempingas – norintiems kokybiško ir gero poilsio. Ramus, gražus, su daug privalumų. Čia patogu įsikurti atvykstantiems šeimomis, atvykstantiems kemperiais, turintiems extra poreikių. Vietų skaičius ribotas. Super Kempingo informacija ir bilietai pasirodys pavasarį. 

Parkingo mokestis 

Festivalio dalyviams yra skirtos trys transporto aikštelės. Pirma yra mokama, Antra – nemokama, Trečia – mokama. Už vietą Pirmame ir Trečiame parkinguose reikia mokėti vienkartinį mokestį, nesvarbu, kiek stovėsit:

Motociklas: 10 EUR
Automobilis: 25 EUR
Kemperis: kviečiame apsistoti Super Kempinge. 

Antra transporto aikštelė yra nutolusi nuo festivalio teritorijos (400 m). Daugiau apie parkingą skaityti KITA.

Kempingas

Festivalyje trys kempingai: Vakarų, Barbablu ir Puikus Naujas Kempingas. Už vietą palapinei festivalio kempinguose – mokesčio NĖRA. 

Nuolaidos

Anykščių rajono gyventojams, neįgaliesiems, vaikams. Daugiau skaityti KITA.