2022 LIEPOS 14–17 ANYKŠČIAI
Bilietai

Devilstone 2020 – liepos 16-19 Anykščiuose. Dvyliktą kartą

2019-12-03
naujiena devilstone 2020 vyks liepos 16 19
Foto: Vaidas Pupelis

Alternatyviosios muzikos ir menų festivalis Devilstone ruošiasi naujam festivalių sezonui ir skelbia 2020 metų datą. Dvyliktus metus skaičiuojantis rokenrolo kurortas vyks pačiame vasaros įkarštyje, liepos 16-19 dienomis, tradicinėje vietoje – Anykščių Dainuvos slėnyje. Prekyba bilietais į festivalį prasidės gruodžio 5 d.

Pastaraisiais metais Devilstone garsėjo kaip bene daugiausiai eksperimentuojantis ir savo muzikines bei menines ribas plečiantis festivalis Lietuvoje. Nors naujovių ir eksperimentų netrūks ir kitąmet, Devilstone koncepcija išliks tokia pati: alternatyvios muzikos festas, kuriame tarp įvairiausių roko ir metalo žanrų savo vietą randa ir sveika elektronikos dozė bei pretenzingi meniniai projektai.

http://www.youtube.com/watch?v=Z5Vkzl2rTv0

Trys festivalio scenos – Vakarų, Rytų ir Barbablu – po Anykščių dangumi priglaus tiek solidžius, puikiai atpažįstamus metalo autoritetus, tiek vos išdygusius, bet jau ant pasaulinio populiarumo slenksčio esančius ateities herojus.

Aktualus muzikinis turinys, roko istorijoje įsitvirtinę ir geidžiami vardai bei nauji, inovatyvūs, sparčiai muzikos pasaulį užkariaujantys atradimai – tai yra tas turinys, kuris labiausiai domina mus.

Keturias dienas trunkančiame festivalyje pasirodys daugiau nei 50 muzikinių vardų iš viso pasaulio. Jų pasirodymus papildys Masinės Hipnozės – festivalio menų scenos – programa: kūno spektakliai, šokio performansai, tapyba ant kūno, meninės dirbtuvės.

http://www.youtube.com/watch?v=3nhfEOxQVM4

Festivalis tęs iniciatyvą atidaryti crazy parodą Anykščių miesto bibliotekoje. Pernai čia buvo eksponuoti Joan Cornellà darbai, o šiemet festivalyje svečiavosi pats Hugleikur Dagsson iš Islandijos.

Devilstone kitąmet gali nustebinti savo architektūra – laukia tam tikri teritoriniai pasikeitimai. Kol kas nenorime daug apie tai pasakoti, bet pažadame, kad 2020 metais fesitivalis vartus atvers gerokai atsinaujinęs ir įdomesnis.

Nuo 2009 metų Anykščiuose vykstantis Devilstone jau yra tapęs ryškiu festivalių žemėlapio akcentu ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Čia jau yra pasirodę daug visame pasaulyje gerai žinomų alternatyvios muzikos vardų, tačiau svarbiausias Devilstone išskirtinumas – nesiliaujančios naujų, savo šlovės ir žinomumo starte esančių grupių paieškos.

#devilstone2020 muzikinė programa bus pradėta skelbti žiemos pabaigoje.

Komentarai (13)
Visos Naujienos