2022 LIEPOS 14–17 ANYKŠČIAI
Bilietai

Devilstone 2020 yra atšaukiamas

2020-04-09
devilstone atsaukiamas naujiena 2

Matydami, kaip vienas po kito atšaukiami Europos festivaliai, atlikėjų pasirodymai, net po kelis kartus nukėlinėjami renginiai, turime priimti sunkų, tačiau teisingą sprendimą.

Nors Lietuvoje šiuo metu nėra formalaus Vyriausybės nurodymo atšaukti vasarą vyksiančius renginius, tačiau akivaizdu, kad situacija tiek šalyje, tiek Europoje nėra palanki vasarą numatytiems renginiams. Tai rodo ir atskiri šalies vadovų pranešimai, kuriuose užsimenama, kad su karantino pabaiga žalia šviesa masiniams renginiams uždegta nebus.

Iš suplanuotų 55 Devilstone 2020 atlikėjų net 37 buvo numatyti iš užsienio. Visi atlikėjai turėjo būti paskelbti iki balandžio pabaigos, tačiau to jau nebepadarysime.

Net jei nutiks taip, kad liepos mėnesį Lietuvoje jau bus galimi masiniai renginiai ir festivaliai, mes negalime Jums pažadėti ir užtikrinti tokio Devilstone, koks buvo suplanuotas ir koks būtų vertas bilieto kainos. Užsidariusios šalys, uždaryta oro erdvė bei griežtinamos karantino sąlygos Europos šalyse griauna visus mūsų lūkesčius įgyvendinti planuotą festivalio programą. Nors šiuo metu ir neturime nei vieno atšaukto atlikėjo pasirodymo, būtų naivu tikėtis, kad pavyks to išvengti artimiausiu metu.

Dėl pasaulyje siautėjančios pandemijos mes nebegalime kokybiškai tęsti festivalio organizavimo darbų ir įgyvendinti tokį Devilstone, kokį įsivaizdavome. Negalime sau leisti planuoti abejotinos kokybės renginio. Tai būtų didelė nepagarba Jums, atlikėjams, visiems partneriams ir rėmėjams. Ir tikrai nenorime planuoti mažesnio renginio atsisakydami kai kurių festivalio dalių, menų programos ar kažkurios iš scenų. Ne.

Svarbiausia – nenorime rizikuoti festivalio dalyvių saugumu. Masiniai susirinkimai – ideali terpė plisti virusui. Kokiu mastu ir tempu jis toliau plis šiuo metu pasakyti negali niekas. Išankstinės prognozės žadėjo ramią ir įprastą vasaros pradžią, tačiau šiandien akivaizdu, kad pandemija truks ilgiau.

Liūdna ir skaudu, bet šiais metais esame priversti atšaukti Devilstone 2020.

Įdėjome daug nuoširdaus darbo į šių metų festivalį, surinkome nuostabų line-up, suformavome gražią menų programą, prigalvojome visokiausių įdomybių ir naujovių. Šis dvyliktasis Devilstone turėjo būti ypatingas!

Labai tikimės, kad besitęsianti viruso pandemija bus suvaldyta iki 2021 metų, tad su dideliu užsidegimu ir sveiku profesiniu pykčiu nieko nelaukdami mes pradedame Devilstone 2021 darbus. Sieksime perkelti didžiąją dalį šių metų line-up į kitus metus. Ir jei viskas pasaulyje bus gerai, susitiksime 2021 metais Anykščiuose.

devilstone akimirka 2019 1

DEVILSTONE BILIETAI

Neabejojame, kad visų lūkesčiai šių metų festivaliui buvo milžiniški. Pirkote ankstyvuosius Devilstone 2020 bilietus, pirkote vėlyvuosius ir pirkote net praėjusią savaitę. Tai mums didelis įvertinimas. Ačiū.

Iki festivalio likus 3 mėnesiams jau esame patyrę daug išlaidų, kurias susigrąžinti būtų sudėtinga, o kai kuriais atvejais neįmanoma. Sumokėti avansai grupėms, dizaineriams, atributikos kūrėjams, techninės įrangos partneriams, menų scenos artistams. Kiekvienas nupirktas bilietas šiandien kaip niekada svarbus. Nėra ko slėpti – turime nuostolių, o už bilietus gautos lėšos yra gyvybiškai svarbios ruošiantis kitų metų Devilstone.

Tad prašome labai nedaug – išsaugoti šių metų bilietą. Jis galios į kitų metų festivalį. Mums tai būtų didžiausia parama, kokios tik galime iš tavęs tikėtis šiuo ypatingai mums visiems sudėtingu momentu.

Jau dabar galime patvirtinti, kad didžioji dauguma šių metų patvirtintų atlikėjų išreiškė norą groti Devilstone 2021. Patikėk, turime gražių staigmenų, kuriomis nespėjome nustebinti.

Jei vis tik nusprendei susigrąžinti bilietą ir tau šiuo metu praverstų bilietui išleisti pinigai, prašome susisiekti: info@devilstone.net.

Kartu su jumis visais norime Anykščiuose kurti įdomų, įvairų, menišką ir stiprų alternatyvos festivalį, tad tikimės, kad norėsi išsaugoti Devilstone 2020 bilietą į dvyliktą kitų metų festivalį. Mes padarysime viską viską, kas nuo mūsų priklauso, kad Devilstone 2021 būtų fantastiškas, įsimintinas ir išpildytų aukštus tavo lūkesčius. 

Pasižymėk ir atsimink: kitąmet festivalis vyks liepos 15-16-17-18 dienomis. Ten pat, gražiame Anykščių Dainuvos slėnyje.

Kosminio dydžio AČIŪ už supratingumą, palaikymą ir bilietų išsaugojimą. 

Su meile, Devilstone komanda.

#ačiū #trustYourFestival #devilstone

Komentarai (21)
Visos Naujienos